Autor Zpráva
Tomášeek
Profil
Ahoj,

potřebuji na webu vypisovat nějaké příspěvky z Facebooku, jako cestu jsem našel a vybral si Graph API. Jestli je nějaká lepší a schůdnější cesta, rád si nechám poradit a vydám se tou.

Čili, mám existující FB stránku. Mám vytvořenou FB aplikaci, zatím prázdnou, nic nedělá. Aplikaci za sebe nepotřebuji, nicméně v Graph API je potřeba API KEY, a i někde jsem se dočetl, že to bez aplikace nejde, minimálně získat časově neomezený klíč (standardní klíč ke stránce má platnost asi hodinu).

Nedaří se mi ale tu stránku s aplikací propojit. Našel jsem návody, kdy se má stránce změnit kategorie na "App Page", tak jsem v Informacích o stránce jednu kategorii umazal a vložil místo ní "Stránka aplikace".

V developers ji ale v detailu aplikace nevidím, pořád tam vidím jen "Create page", nikoliv "Vyberte z už vytvořených".

Poradíte někdo, jak to tedy spojit tak, abych se k tomu mohl připojit a na webu s tím pracovat?


Přidružený dotaz je k té samotné FB aplikaci, protože jsem to nikdy nedělal.
1. Aplikace po mě chce adresu PHP scriptu, který se v ní bude zpracovávat. Nyní jsem něco zadal, samozřejmě neplatného a vrací to 404. Potřebuji to s nějakým PHP scriptem reálně propojit, nebo to se týká jen toho, kdybych chtěl nějak aplikační data v rámci FB zpracovávat?

2. Musí být aplikace zveřejněná? Vzhledem k tomu, že ji mám vytvořenou jen jako nutný obal, nepotřebuji (a protože tam nic není, tak ani nechci), aby veřejná (a dohledatelná) byla. Zkoušel jsem testovat samozřejmě s veřejnou i neveřejnou, nyní se jen ptám, jaký finální status musí/může být.

3. Musí mít aplikace nastavená nějaká specifická práva, jako třeba manage_pages, nebo něco podobného? Zkoušel jsem nastavit, FB po mě chtěl vědět důvod, proč zrovna toto chci. Stornoval jsem. Budu tedy nějaká práva aplikace nastavovat, a případně jaká.


Děkuji, pokud zde najdu někoho, kdo se Facebookem zabývá a má Graph API v malíku, můžeme se domluvit i na nějaké odměně.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0