Autor Zpráva
Kalixt23
Profil
Mám jeden infusion Video galériu a je taký menší problem. Neprehráva videá z YT, predtým to išlo ale teraz kliknem na šípku prehrať a vyskočí mi "Error 2036" a samozrejme video neprehrá.
Bubák
Profil
Děkujeme za zprávu.
Kalixt23
Profil
Poprosím aby ste sa vyjadrovali k veci a nepísali tu nezmysly, ak nemáš k tomu čo napísať alebo nevieš kde by mohol byt problem tak sa k tomu ani nevyjadruj.

Ja som inak skúšal stahovat aj jwplayer šecko možné ale nejak mi to nefungovalo, tak by som chcel vedieť ako tento problem presne vyriešiť. Či už s tým mal niekto problem a ako to vyriešil.
weroro
Profil
Kalixt23:
Bubák reagoval na to, že nikde nie je definovaná otázka. Dokonca ani v druhom príspevku. Znovu nám niekto niečo oznamoval ale nepýtal sa.
Keeehi
Profil
Plus by vůbec neškodilo přidat odkaz na tu galerii. Podle popisu může poradit většinou jen ten, kdo se setkal se stejným problémem (což je velmi nepravděpodobné). Když je k dispozici živá ukázka, dá se problém objevit, i když se s ním člověk předem ještě nesetkal.
Kalixt23
Profil
tak napríklad táto, web stránok je viac... táto je konkretne o jednej hre, ale videá tam nefungujú, ani z YT a tuším že ani z iného zdroja:

aktiv-clan-cz.hys.cz/infusions/video/video.php?id=1 ked klikneš na play tak nič len Error 2036 sa ukáže
Trejpa
Profil
Stačí si ze zdroje vypíchnout odkázané video a zadat do prohlížeče, aby ses dozvěděl následující:

Watch on YouTube
Flash-embedded videos are no longer supported,
but you can still watch this video on YouTube.
WATCH ON YOUTUBE

--

Vkládej videa do stránek způsobem, který nyní podporuje a doporučuje YouTube:
<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/XDp-DHTlRt4?rel=0" frameborder="0" gesture="media" allowfullscreen></iframe>
Keeehi
Profil
Kalixt23:
Já mám problém, že se mi video ani neukáže. Tím myslím, že nevidím žádný obrázek/plochu přehrávače na co by se dalo kliknout.
Prohlížeč mí hlásí toto
Což znamená, že se z nějakého důvodu nepodařilo jquery rozšířit o tooltip. Když jsem to podrobněji zkoumal, tak chvíli existuje, ale jak se posuneme za jeho definici, tak existovat přestane. Řekl bych, že to bude kvůli nějakému kontextu (definice uvnitř funkce nemusí být vidět mi tuto funkci). Navíc je tam eval a minifkace/obfuskace, takže najít v tom něco pořádného se prostě nedá.

Tipoval bych to na nekompatibilitu verzí. Ten tooltip je verze z roku 2008, kdežto jquery máš z března 2012. Na webu toho tooltipu je psáno, že je pro jQuery 1.2 a ty máš 1.7. Navíc je tam taky napsáno, že tento tooltip je zastaralý a už se neudržuje a máš míso něj použít nativní tooltip plugin z jQuery UI.
Kalixt23
Profil
Zaujímavé lebo mne ho normalne ukáže, dokonca aj obrazok, akurát že ho neprehrá, chvílu začne načítavat a potom sa ukáže "Error 2036"
Trejpa
Profil
Keeehi, Kalixt23:
Zobrazení nebo nezobrazení záleží na použitém prohlížeči. Nepřehrávání vizte výše.
Kalixt23
Profil
Máš pravdu trejpa, bud to prerobím alebo si budem musiet stiahnut alebo spravit inú video galeriu

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0