Autor Zpráva
Sennin
Profil
Zdravím ľudia...

Mám tieto scripty na skrytie/zobrazenie Sidebar-u no jeho funkčnosť nie je správna a prešiel som dostatok diskusii než som napísal sem... takže

jQuery
$(document).ready(function() {
    // for mobile check
    function mobilecheck() {
        var check = false;
        (function(a){if(/(android|bb\d+|meego).+mobile|avantgo|bada\/|blackberry|blazer|compal|elaine|fennec|hiptop|iemobile|ip(hone|od)|iris|kindle|lge |maemo|midp|mmp|mobile.+firefox|netfront|opera m(ob|in)i|palm( os)?|phone|p(ixi|re)\/|plucker|pocket|psp|series(4|6)0|symbian|treo|up\.(browser|link)|vodafone|wap|windows ce|xda|xiino|android|ipad|playbook|silk/i.test(a)||/1207|6310|6590|3gso|4thp|50[1-6]i|770s|802s|a wa|abac|ac(er|oo|s\-)|ai(ko|rn)|al(av|ca|co)|amoi|an(ex|ny|yw)|aptu|ar(ch|go)|as(te|us)|attw|au(di|\-m|r |s )|avan|be(ck|ll|nq)|bi(lb|rd)|bl(ac|az)|br(e|v)w|bumb|bw\-(n|u)|c55\/|capi|ccwa|cdm\-|cell|chtm|cldc|cmd\-|co(mp|nd)|craw|da(it|ll|ng)|dbte|dc\-s|devi|dica|dmob|do(c|p)o|ds(12|\-d)|el(49|ai)|em(l2|ul)|er(ic|k0)|esl8|ez([4-7]0|os|wa|ze)|fetc|fly(\-|_)|g1 u|g560|gene|gf\-5|g\-mo|go(\.w|od)|gr(ad|un)|haie|hcit|hd\-(m|p|t)|hei\-|hi(pt|ta)|hp( i|ip)|hs\-c|ht(c(\-| |_|a|g|p|s|t)|tp)|hu(aw|tc)|i\-(20|go|ma)|i230|iac( |\-|\/)|ibro|idea|ig01|ikom|im1k|inno|ipaq|iris|ja(t|v)a|jbro|jemu|jigs|kddi|keji|kgt( |\/)|klon|kpt |kwc\-|kyo(c|k)|le(no|xi)|lg( g|\/(k|l|u)|50|54|\-[a-w])|libw|lynx|m1\-w|m3ga|m50\/|ma(te|ui|xo)|mc(01|21|ca)|m\-cr|me(rc|ri)|mi(o8|oa|ts)|mmef|mo(01|02|bi|de|do|t(\-| |o|v)|zz)|mt(50|p1|v )|mwbp|mywa|n10[0-2]|n20[2-3]|n30(0|2)|n50(0|2|5)|n7(0(0|1)|10)|ne((c|m)\-|on|tf|wf|wg|wt)|nok(6|i)|nzph|o2im|op(ti|wv)|oran|owg1|p800|pan(a|d|t)|pdxg|pg(13|\-([1-8]|c))|phil|pire|pl(ay|uc)|pn\-2|po(ck|rt|se)|prox|psio|pt\-g|qa\-a|qc(07|12|21|32|60|\-[2-7]|i\-)|qtek|r380|r600|raks|rim9|ro(ve|zo)|s55\/|sa(ge|ma|mm|ms|ny|va)|sc(01|h\-|oo|p\-)|sdk\/|se(c(\-|0|1)|47|mc|nd|ri)|sgh\-|shar|sie(\-|m)|sk\-0|sl(45|id)|sm(al|ar|b3|it|t5)|so(ft|ny)|sp(01|h\-|v\-|v )|sy(01|mb)|t2(18|50)|t6(00|10|18)|ta(gt|lk)|tcl\-|tdg\-|tel(i|m)|tim\-|t\-mo|to(pl|sh)|ts(70|m\-|m3|m5)|tx\-9|up(\.b|g1|si)|utst|v400|v750|veri|vi(rg|te)|vk(40|5[0-3]|\-v)|vm40|voda|vulc|vx(52|53|60|61|70|80|81|83|85|98)|w3c(\-| )|webc|whit|wi(g |nc|nw)|wmlb|wonu|x700|yas\-|your|zeto|zte\-/i.test(a.substr(0,4)))check = true})(navigator.userAgent||navigator.vendor||window.opera);
        return check;
    };

    $(function() {
        function responsiveView() {
            if ($(window).width() <= 768) {
                $('#container').addClass('sidebar-close');
                $('#sidebar > ul').hide();
            }
            if ($(window).width() > 768) {
                $('#container').removeClass('sidebar-close');
                $('#sidebar > ul').show();
            }
        }

        $(window).on('load', responsiveView);
        $(document).on('click', function(){
           if(mobilecheck()){
               $(window).on('resize', responsiveView);
           }
        });
    });

    $('.sidebar-toggle-box').click(function () {

        if ($('#sidebar > ul').is(":visible") === true) {
            $('#main-content').css({
                'margin-left': '0px'
            });
            $('#sidebar').css({
                'margin-left': '-210px'
            });
            $('#sidebar > ul').hide();
            $("#container").addClass("sidebar-closed");
        } else {
            $('#main-content').css({
                'margin-left': '210px'
            });
            $('#sidebar > ul').show();
            $('#sidebar').css({
                'margin-left': '0'
            });
            $("#container").removeClass("sidebar-closed");
        }
        var owl = $("#owl-demo").data("owlCarousel");
        owl.reinit();
    });
});

Link pre zobrazenie skrytie
<a href="javascript:;" class="sidebar-toggle-box">
      <i class="fa fa-bars"></i>
    </a>

HTML
<section id="container" class="">
  <div id="sidebar">
    <ul class="sidebar-menu">
      <li><a href="">bla bla bla</a>
    </ul>
  </div>
</div>

CSS
@media (max-width: 768px) {
  #sidebar {
        display: none;
    }
}

No a teraz k problému:
Problém 1
Ak zmenším veľkosť stránky #container sa správne roztiahne na celú šírku a #sidebar sa skryje tak ako má čo je správna funkčnosť.
No ale keď idem kliknúť na #sidebar-toggle-box tak sa #sidebar nerozbalí až po obnovení stránky F5 potom už skrytie/zobrazenie funguje správne...

Problém 2
Ak zobrazím a následne skryjem #sidebar v zmenšenej verzii ak roztiahnem alebo zväčším stránku tak ostáva #sidebar skrytí a zobrazí sa až po obnovení stránky, no ja potrebujem aby sa zobrazil bez obnovenia stránky....

Prosím Vás teda nemá niekto funkčný kód ktorý by vyriešil tieto problémy alebo nejké odkazy ktoré by pomohli? snažím sa už dva dni to rozbehať do správnosti no ani Google alebo Stackoverflow mi nejak nepomohli.

Všetkým za odpoveď/pomoc vďaka.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0