Autor Zpráva
Danzl
Profil
Ahoj,

měl bych prosbu. Snažím se nahodit web. Myslel jsem si, že stačí na FTPko do složky www nahrát patřičný soubory (samozřejmě spouštěcí Index.html) a web poběží. Bohužel se tak nestalo. Nevíte, kde je ten banální problém? Musí se něco nastavit? Webhosting i domenu mám u wedosu.

Doména je www.danielvesely.cz

Díky Dan
T-fon
Profil
Nic se na wedosu nastavovat nemusí. Vymazal jsi ten původní obsah z www složky? Podle mne se spouští ten univerzální index, co tam wedos má.
Danzl
Profil
T-fon:

Díky za odpověď. Původní obsah jsem vymazal.

EDIT: Původní obsah složky jsem vymazal ještě předtím, než jsem nahrával svůj web.
T-fon
Profil
Ten původní obsah tam právě asi furt je: www.danielvesely.cz/index.html - ten index.html si myslim že je původní, co tam wedos dává.
Trejpa
Profil
Danzl:
Přečti si celou zobrazenou zprávu. Podle mě je aktivní doména, ale webhosting není aktivní nebo s doménou propojený.

Tobě Wedos píše Doména je zaregistrována, mně na podobné stránce poprvé napsal Webhosting je aktivní.
Danzl
Profil
Webhosting je aktivní. Expirace až 2019.

Když najedu na wedos-> webhosting -> danielvesely.cz tak je aktivní.

EDIT: Screeny drive.google.com/open?id=1fDS_JPs87pVg6M2-8LrPIXTiDTL8IYN8
Trejpa
Profil
Danzl:
Pořád můžeš využít podporu Wedosu, třeba formou chatu – přístup je z administrace.
Danzl
Profil
Danzl: Trejpa
Zkusím :)

Jen jsem myslel, že najdu odpověď zde. Díky za tvůj čas.
Anonymouz
Profil *
Něco podobného mi to dělalo, když jsem měl špatně vyplněn nameserver. Následná oprava se pak projevila cca za hodinu.
Danzl
Profil
Anonymouz:

Nameserver se prosím nastavuje kde? A popř. jaký má být?
Tomášeek
Profil
Danzl:
Na DNS se vykašli, pokud nevíš, co to je. Řeš to s podporou hostingu, pomohou ti, jsi jejich zákazník. Bude to efektivnější, než se tu dohadovat, kde by mohl být problém a co vlastně máš koupeno a zaplaceno.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0