Autor Zpráva
_fantomas
Profil
Ahoj, potreboval by som spraviť online testy na atuškolu.
Sú tam nejaké otázky a, b, c atd ...
Nepoznáte nejakú PHP knižnicu ktorá sa na toto zameriava?
Kcko
Profil
php samotne + zapojit mozek
_fantomas
Profil
Pýtam sa na knižnicu -_- Ak by som si to chcel napísať sám v PHP tak to napíšem ale načo robiť niečo čo už
možno existuje a zbytočne si pridávať prácu naviac.
RastyAmateur
Profil
_fantomas:
Když jsem dělal řidičák, dělal jsem to samé. Mým cílen bylo udělat si offline mobilní webovou aplikaci (jakože jednou načteš a stačí), na které budu moct trénovat. Celkem se mi to "povedlo", shořel jsem jen na obrázcích. Ty jsou strašně velké, početné a žádný pokus o uložení do paměti nevyšel.

Projekt není dokončený. Respektive ta hlavní část, podstata, funguje. Pak tam jsou různé doplňky, jako oblíbené otázky a podobně. To jsem dělal už před zkouškami a když jsem papíry dostal, ten projekt už jsem znovu neotevřel. Každopádně můžeš se inspirovat, nebo pokud ti to stačí, můžeš to i používat. Případně ti můžu poslat všechny soubory, vysvětlit své "know-how" a můžeš pokračovat na vlastní pěst.

Otázky jsou aktuální k říjnu 2017

autoskola.wz.cz. Jinak přeji úspěšné zkoušky! :-)

Kdyby jsi z UI aplikace nepochopil co a jak, rád vysvětlím o co v které sekci kráčí


Jinak bych dodatečně strašně rád citoval Keeehiho:
Proč si všichni myslí, že zrovna na jejich problém musí existovat samostatné řešení. Pokud nějaké řešení existuje, tak je to ve většině případů plugin/rozšíření do existujícího systému (e-shop, redakční systém, ...). Navíc ten problém musí být dobře definovaný a hlavně se musí týkat většího množství lidí.
_fantomas
Profil
No osobne online testy na skúšky nepotrebujem. Dostal som za úlohu prerobiť stránku
autoskolatenas.sk/10_html/Feed/Sub_00.htm
je to v sekcii online testy. Stránka je divne napísaná zastaralá a neviem použiť ten kód na online testy čo už je napísaný lebo je v tom riadny bordel.
Potrebujem nejakú knižnicu na ľahké vytváranie otázok s vyhodnotením to je všetko.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0