Autor Zpráva
Pavitt
Profil *
Jde nějak blokovat kopírování textu na stránce ?
Hugo
Profil
Nijak. Leda to nacpat do flashe.

Když nechceš aby to někdo kopíroval, tak to nedávej na web.
PerToon
Profil
Můžeš zkusit různý triky který zdrží na pár sekund, ale co dáš na stránku jako text, to se dá zkopírovat.
Tin
Profil
Ani ten flash: vždycky můžu zmáčknout PrtSc a pak to prohnat OCR
jo a nebo si sednout ke klávesnici hooodně dlouho do ní mlátit
peteo
Profil
Ide.
Tin
Profil
jo pak myslím že nějaká js událost oncopy, tou bys to mohl na chvíli zablokovat. Ale zkušenější užuvatel -> zdrojový kód ->...
Timy
Profil
Tin
Zkušenější uživatel si vypne JS ;-)

Pavitt
Jde nějak blokovat kopírování textu na stránce ?
spolehlivě ne.
Pavitt
Profil *
Ale alespoň se tím JS teoreticky sníží pravděpodobnost, že ten text bude zkopírovaný :)
Timy
Profil
Pavitt
A mohu vědět, co je na tom textu tak zásadním, že se nesmí kopírovat? Navíc kopírovat a dál publikovat to stejně bude chtít jen ten, kdo se v tom vyzná.
Metal
Profil *
Pls pošlete mi na e-mail juramraz@seznam.cz jak se dají zablokovat obrázky a vložit je na svůj blog který mám na www.blog.cz pls poraďte
Leo
Profil
Zablokovat nejde nic, co date na verejne pristupne www stranky - pochopte, ze pokud to prohlizec zobrazuje, uz je to v pc uzivatele. Jde to maximalne trochu ztizit, ale nestoji to za tu namahu. Co je neverejne nedavejte na web. L
Tin
Profil
Cokoliv se zobrazí na počítači uživatele, je možné do něj uložit (tj. zkopírovat).
V určitých případech je možný to dobře chránit, že to zvládne málokdo. (Spolužák měl problémy s ukládáním videí, už nevím kde to bylo. Video se chrání líp, nejde opsat jako text, ani zkopírovat PrtSc jako obrázek. Pouštělo se to přímo v prohlížeči a ve zdrojáku ta adresa byla slušně zašifrovaná, ale stačil XMP-bookmarklet a už jsem tu adresu měl před očima.)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0