Autor Zpráva
MartinF
Profil
Zdravím, potřeboval bych pomoci s vložením denní menu na webovky přes iframe.

Dostal jsem na starosti stránky restaurace a chtěl bych, aby se na stránce automaticky přidávalo denní menu. Denní menu je každý týden přidaný na stránce menicka.cz odkud si mohu zkopírovat iframe a ten vložit na stránku. Zde ale přichází ten problém, stránka, kterou jsem dostal na starosti má svůj redakční systém a když vložím iframe do html editoru a uložím, přidaný iframe prostě zmizí.

Když si na stránku kliknu pravým, dám zkontrolovat prvek a zkusím tam vložit iframe přímo, tak se tam menu objeví, což je mi divný proč to tedy nejde přes ten editor. Nejde to nějak obejít a vložit to přímo do toho html? Mám přístup k databázi i k FTP, ale kódovat neumím a nevím kde to najít.

Za jakoukoliv radu předem děkuji
Keeehi
Profil
MartinF:
když vložím iframe do html editoru a uložím, přidaný iframe prostě zmizí
Editor redakčního systému asi automaticky maže potenciálně nebezpečné tagy. Teoreticky bys mohl si ten záznam vyhledat v databázi a ručně ho upravit tam. Ovšem pak bys nikdy nemohl použít ten editor na stránku kde to menu je, protože by to zase smazal.
Správnější by bylo nastavit editor tak, aby iframe nemazal. K tomu je potřeba zjistit, co za editor to je.
MartinF
Profil
A jak to prosím zjistím, co je editor zač a jak bych ho mohl nastavit aby iframe nemazal? Bohužel s člověkem, který stránky dělal už se nedá spojit.
Keeehi
Profil
MartinF:
Nejlépe ze zdrojového kódu. Dost často slv názvu mají editor. Nebo si najdi na googlu obrázky editorů a porovnávej to vizuálně. Až zjistit, co za editor to je, tak pak se můžeme podívat do jeho dokumentace na konfiguraci.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0