Autor Zpráva
vodys
Profil
Zdravím.
Ať hledám jak hledám, nenašel jsem nikde možnost automatického předvyplnění formuláře.

Našel jsem možnost autocomplete="on", nicméně nedocílím toho, abych při příchodu na kontaktní formulář měl informace již vyplněny.
Vize je taková, že value pole formuláře bude již vyplněna dle informací, které jsem již někdy do nějakého formuláře vložil. Jde mi konkrétně o jméno, příjmení, telefon, email.
Nejde to vypisovat z cookies / mezipaměti prohlížeče?

Děkuji a přeji pěkný den!

Přikládám kód
<form action="/kontakt/" method="post"><input name="attr_7" type="hidden" value="Předmět: Poptávka produktu" /><input name="attr_2" type="hidden" value="VAŠE JMÉNO" /><input name="attr_3" type="hidden" value="VAŠE PŘÍJMENÍ" /><input name="attr_4" type="hidden" value="+420 123 456 789" /> <input name="attr_5" type="hidden" value="muj@mail.cz" /><button class="btn-type-3" title="Zpracovat nabídku se slevou na tento materiál" type="submit">POPTAT PRODUKT</button></form>

Děkuji za info
petr
Profil *
vodys:
které jsem již někdy do nějakého formuláře vložil.
Pokud je to formulář na tvém webu, můžeš to při vyplňování JavaScriptem ukládat do localStorage, cookies bych nedoporučoval. Jedná-li se o přihlášeného uživatele, může to předvyplnit server hodnotami z databáze pro daného uživatele.

Jestli se tím myslí formulář na jiném webu (doméně), pak asi jedině vyplnit stejný name a zapnout ten autocomplete, aby prohlížeč aspoň našeptával, to však asi není ten případ.
blaaablaaa
Profil
vodys:
Pokud chces naseptavat jmeno/prijmeni z prohlizece, pouzij autocomplete s hodnotou dle (nejde mi tu vlozit odkaz z dveloper mozilla, tak zadej do google "attr-autocomplete developer mozilla")

Tebe bude zajimat nejspis given-name (krestni jmeno), family-name (prijmeni), tel a email.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0