Autor Zpráva
vodys
Profil
Zdravím - přicházím zase s něčím zvláštním, alespoň pro mě.

Snažil jsem se googlit jak jen jsem mohl, ale marně - nevím jak danou funkci, kterou poptávám nazvat.

Nejspíš to nebude nic náročného.

Jde o to, že bych chtěl mít vlastní login page, řekněme pro přihlášení do web serveru.
Vytvořím si nějakou úvodní stránku spolu s přihlášením, které vyplním - zároveň však chci, aby po stisknutí submit bylo vyplněno přihlašovací okno, které následuje - např: 84.19.91.239 ..

Takže když to sesumíruju .. budu se z domény domena.cz/login.php přihlašovat vzdáleně na 84.19.91.239, kdy login okno na dané ip bude vyplněno tím, co zadám na své doméně.

Lze tedy skrze vlastní login page vyplnit a přihlásit účet do aplikace takhle externě.

Děkuji a přeji pěkný den!
Keeehi
Profil
vodys:
Pokud na té cílové stránce bude stejný formulář jako na té tvé a action na té tvé nasmeruješ na stejný cíl jako action na té cílové, pak pravděpodobně ano.
johny881
Profil
vodys:
Dle mého bude záležet, jak mají udělané přihlášení na vzdáleném serveru, pokud očekávají ať už GET či POST, tak se ti data přenesou (do input.value, ale oni by museli mít něco jako
<input type="text" name='nick' value="<?=$_GET["nick"]?>">

V tu chvíli pokud máš ve vlastním formuláři stejný input.name a zároveň ti form.action odkazuje na vzádlené přihlášení a budeš mít stejný form.method, mělo by to fungovat, protože se ti vytvoří url s parametry, které se předvyplní.
To je ale jen vyplnění, automaticky i zmáčknout tláčo na vzdáleném formuláři, tak to tedy nepůjde (teda pokud není vzdálenej formulář taky tvůj, pak by to nebyl problém samozřejmě.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0