Autor Zpráva
Koumes
Profil *
Jaký lokální server pro naprosté lamy? Co nejjednodušší? Potřebuji na lokální server na mém PC, pooukládat nějaké obrázky a z PC na ně při kompilaci skriptů odkazovat (Visual Studio Dev). Aktuálně mám takový problém, že když odkazuju na svůj pevný disk, dostanu hlášku: "picture path file:///C:/Users/kolo.jpg, has been blocked by CORS policy: The response is invalid". Help please.
DarkMeni
Profil
Jednoduchý lokální server je třeba XAMPP. Po nainstalování je potřeba spustit XAMPP Control Panel a zapnout službu Apache.

Akorát nevím jestli ti to nějak pomůže (a jestli ten program potom bude fungovat na jiném PC nebo po vypnutí Apache), neměly by být ty obrázky nahraný spíš v Resources a Visual Studio si je brát odtud?
Taps
Profil
wamp, xampp, easyphp...vse zprovoznis na stejnem principu
Koumes
Profil *
Podařilo se nainstalovat, když chci ale kliknut na ikonu toho kterého nainstalovaného programu, například easyphp, tak se nezobrazí žádné administrační okno, chybová hláška...prostě se nic nestane. Co to má být? Instalace se nezdařila? Jak postupovat?
Mlocik97
Profil
Koumes:
EasyPHP Vám spustí len server,... on žiadne okno nemá.... stačí prejsť v prehliadači na URL 127.0.0.1:1111 a následne uvidíte dashboard, tu už len pridáte working directories, a zvolíte priečinok na disku.
Taps
Profil
EasyPHP
Mlocik97m
Profil *
Taps:
polovica kecov v tom clanku je uz inak... to bych moc neradil
Taps
Profil
Mlocik97m:
kazdopadne se to nevylucuje s tim ze dotycny muze na internetu pohledat navod

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0