Autor Zpráva
Fliper484
Profil
Zdravím, potreboval by som poradiť ohľadom menu na webovú stránku. V troch prehliadačoch mi ho zobrazí správne, no v Internet Exploreri mi nejde vôbec vysúvanie z dvoch odkazov škola a ostatné. Prikladám aj ukážku. Ďakujem za každú pomoc.

Navigačné menu - živá ukázka
blaaablaaa
Profil
caniuse.com/#feat=css-grid
IE 10/11 mají jen částečnou podporu display: grid;
Takže buď zkusit nějaký polyfill nebo to přepsat třeba na block.
Fliper484
Profil
To som si všimol, že keď to zmením napr. na display: block, tak to ide. Ale to menu mi vyhovuje takto, nedá sa s tým ešte niečo spraviť? Netuším, čo to je ten polyfill, inak by som ho možno aj využil, ďakujem.
blaaablaaa
Profil
Fliper484:
Na co grid? Stačí ul nastavit block a těm li v dropdownu nastavit display: block; a float: none;
Fliper484
Profil
Myslíš takto?

Navigačné menu - živá ukázka

Ale ja to chcem mať pekne pod sebou tie odkazy, nie z boku.
Keeehi
Profil
Polyfill je něco, co doplňuje funkčnost zpětně do prohlížečů které ji neumí. Běžně je to nějaká javascriptová knihovna. Takže to zvěstuje objem stránky a zpomaluje prohlížeč. Pokud to jde udělat jinak, je asi většinou lepší se polyfillům vyhnout.

Tvůj problém přímo jsem nezkoumal ale se základním display:block toho jde udělat opravdu hodně. Ne vše ale hodně. Display: grid jak jsi zjistil nemá nejlepší podporu. Je tu ale ještě něco mezi, display: flex. Je mocnější než block (i když ne tak jak grid) a má větší podporu než grid (i když ne tak jak block).
Fliper484
Profil
No chcelo by to nejaké iné riešenie, prípadne ukážku, som z toho už v koncoch a s tými polyfillmi to nechcem zaťažovať.
RastyAmateur
Profil
blaaablaaa napsal:
Stačí ul nastavit block a těm li v dropdownu nastavit display: block; a float: none;

Když přidáš do té druhé živé ukázky na konec pár stylů, bude to fungovat (alespoň mně to fungovalo)
#navigacnemenu ul li.roleta ul li {
    display: block;
    float: none;
    text-align: left;
}
Live
Fliper484
Profil
Ďakujem krásne, ide to super. Vyriešené.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0