Autor Zpráva
Pawel V
Profil *
Jako začátečník/samouk jsem si vytvořil první plně funkční jednoduchou PWA aplikaci, z čehož mám radost a jen mne chybí jedna možnost. V menu bych chtěl mít funkci na kontrolu nové vystavené verze. Automatické hlídání a nějaké vyskakování lišty že je nová verze to nechci .... chci tuto volbu plně ponechat na uživateli viz. např.

<a href="#" onclick="nova_verze();return false;">Kontrola nové verze</a>

Absolutně si nevím rady jak doplnit service-workers a jak to "propojit" s tou funkcí nova_verze()

Service workers mám stavěný pro offline stránku (pomohla mne služba pwabuilder.com), jelikož mám aplikaci v jediném souboru index.html včetně javascriptů a data/uri ikon... takže se ten index natáhne po instalaci celý do keše, kterou čistím při případné další ruční reinstalaci. Pro fungování nepotřebuji běžně sahat dále do sítě ...

Poradí někdo zkušený? Díky
Mlocik97
Profil
Pawel V:
bez zdrojakov moc asi ne... iba teoreticky kontrola môže prebiehať skrz hashe / ETag. To aby sa kontrolovala az po zmáčknutí tlačítka je len záležitost volania funkce

E: ten pwabuilder neznam, ja som PWA vzdy pisal od nuly.
Pawel V
Profil *
Díky už jsem to nějak pořešil .....
Kcko
Profil
Pawel V:
A jak? Až tady bude jiný Pawel, Petr nebo Albert, aby věděli ...
Pawel V
Profil *
Učím se :-) a po študování jsem pochopil že takto to není třeba řešit, pouze v service-workeru.js přepíšu číslo verze (var vers='v3.1';) a systém si sám vždy při spuštění ověří jestli je shodný sw.js .... a provede příp. sám reinstal, alespoň takto se mi to např. v Androidu 7.0 chová ...

Mám ovšem těžší oříšek viz. další téma ;-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0