Autor Zpráva
Kinopeck
Profil *
Zdravím,

dostal jsem přístup na: unifi.ubnt.com k malé síti v naší škole volného času.
Když se k tomu doma přihlásím, jménem a heslem na výše uvedené adrese, zobrazí se mně název kontrolleru škol. Ten označím a snažím se připojit. Ať už ale vyberu kteroukoliv variantu připojení (launch using cloud nebo launch using hostname of your Controller nebo launch using IP of your Controller). Výsledek tentýž = connection failed. Jak se do toho dostat? Kde může být chyba.. Díky předem za Váš čas.
Tomášeek
Profil
Kinopeck:
Nebylo by lépe se zeptat někoho, kdo ti může reálně poradit = asi správce sítě na vaší škole?
Kinopeck
Profil *
Žádný správce aktuálně neexistuje. Naše malá, existující síť přepadne administrací vždy na vzděláním IT nejbližšího člena týmu. A tohoto "Černého Petra", jsem dostal já. Chtěl jsem kontaktovat člověka, který to dělal doposud - s prosbou o radu ale telefon nebere a na maily neodpovídá. Sít aktuálně sice funguje ale věci s administrací spojené si musím osvojit dříve, než se nějaký problém objeví. Základem je, počítám, přihlásit se reálně do administrace..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0