Autor Zpráva
ClayMan
Profil *
Ahoj, hledám nějaký free software, jako CRM, pro web., ale jednodušší, popíši minimání fukcionalitu. Rozhraní by mělo umožňit adminům data ukládat, třeba zip, doc... do nějaké jednoduché stromové struktury.. uživatelům by mělo být umožněno pouze stahovat. Nic obrovského pro pár lidí, do 100 lidí-uživatelů celkem, takže žádná robustní architektura to být nemusí. Tipy na nějaký free produkt (asi na bázi mysql)?
Aaron
Profil *
a nebyla by resenim amazon s3 nebo google drive?
ClayMan
Profil *
Já potřebuji mít možnost přidělit privilegia přístupu. Ne všichni mohou například mazat... Tohle myslím google drive ani amazon neumožňuje. To jsou prostě úložiště bez jakékoli AI.
Keeehi
Profil
ClayMan:
Google drive umožňuje nastavit různé úrovně přístupu.
Jen pro čtení, jen pro čtení s možností přidat komentáře, možnost úprav.
A to jak pro soubory, tak i pro složky.
ClayMan
Profil *
Základy úrovní přístupu google disk opravdu umí. Pokud chci ale tohle zavést do provozu na úrovni instituce je zde několik problémů. Část uživatelů, kteří budou materiály sdílet, musím donutit používat google mail, dotyční musí znát všechny maily těch, kteří mají stahovat - podřízení a což když v průběhu času někdo změní mail, full mailbox......agenda navíc.. Třetí problém, obchází se zcela super administrátor, takže mizí i možnost prokázat na systému - serveru, kdy byl a nebyl výpadek.. Ti co mají nebo spíše musejí materiály stahovat mohou říct...Používám mail od seznamu a žádný odkaz jsem k stažení nedostal...nemám žádné logy a možnosti ověření doručení atd atd.. Tyhle google disky jsou v plenách na to aby zvládly konkurovat systému crm, třeba jen v popsaném základu.
Trejpa
Profil
ClayMan:
Tyhle google disky jsou v plenách
Asi je trochu rozdíl používat Google disk zadarmo pro soukromé osoby a Google disk pro firmy z G Suite, jež lze navázat na podnikovou databázi zaměstnanců, kteří o žádném Gmailu nikdy nemusí vědět. O centrální správě, možnostech automatizace, nastavení skupin a oprávnění nemluvě.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0