Autor Zpráva
Juandev
Profil
Zdravím, mám třeba tudle stránku a rád bych obrátil pořadí vkládaných bloků (výroků). Normálně to funguje tak, že bloky se vkládají od spoda:
1) sjedu na stránce až dolu
2) kliknu na link "přidat tvrzení/add statement" a ono mi to dole vytvoří nový blok, který mohu vyplnit.

Problém ale je, že scrollovat na každé stránce dolu, nebo scrollovat znovu dolu po přidání výroku je ztráta času, která je citelná při větším počtu editací. Tak bych rád link "přidat tvrzení/add statemnt" dostal nahoru třeba pod nadpis "Výroky/Statements". Logicky by se pak měl nově vyplňovaný výrok měl zobrazit taky nahoře. Pak ať se zařadí kam chce.

Bohužel jsem ale zatím nebyl schopen v HTML najít div pro "přidat tvrzení/add statement", tak nevím jak je to celé řešené.
lionel messi
Profil
Juandev:

Keďže sa ti zatiaľ nikto neozval, skúsim ťa aspoň nasmerovať, na viac moje znalosti nestačia.

Bohužel jsem ale zatím nebyl schopen v HTML najít div pro "přidat tvrzení/add statement", tak nevím jak je to celé řešené.

Zrejme si sa pozeral iba do zdrojového kódu, kde skutočne nič také nie je. Myslím si, že je to tým, že sa tento konkrétny obsah generuje nejakým (klientským) skriptom (v prilinkovaných súboroch som žiadnu indíciu nenašiel, preto píšem všeobecne). Ak použiješ vývojárske nástroje (napr. vo Firefoxe klikneš na add statement pravým tlačidlom → Preskúmať prvok), uvidíš štruktúru tohto prvku, zodpovedajúce CSS deklarácie či eventy z jQuery.

Dúfam, že som aspoň trochu pomohol, ak nie, ospravedlňujem sa.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0