Autor Zpráva
Dani
Profil *
Pěkný den,

mohu prosím zažádat o radu v oblasti HTML a jeho užívání v mailech?

Jde o tohle - v práci potřebujeme rozesílat maily novým lidem. Zpočátku se tomu věnoval člověk, který nedělal v HTML, využívaly se teda prográmky a aplikace typu Ecomail, s nímž jsem vždycky měla potíže u Outlooku, zatímco na seznamu a gmailu bylo vše v pořádku. Poslední zkušenost ale dopadla špatně, rozhodla jsem se tedy do téhle výzvy pustit a udělat si vlastní HTML template. Zpočátku jsem si vypůjčila jeden template s tím, že si jej předělám, ale zbytečně mi to bralo čas, a tak jsem celý template udělala znovu a hle, na většině platforem vypadá stejně a "nesype se".

Přesto jsem ale narazila na potíž, která se mi nedaří na internetu vyhledat. U seznamu mám problém, že mi nefungují nadpisy a každá z platforem si rovněž zobrazuje tlačítka tak nějak dle toho, jak se jim chce. VÍM, že se tohle stává. Bohužel se nemůžu nějak dobouchat k nějaké příručce, alespoň třeba k nějaké podpoře Seznamu, abych věděla, co do toho kódu přidat / ubrat.

Pardon, že vám sem nevkládám konkrétní kód, má idea je, že bych tu čirou náhodou mohla potkat někoho, kdo už něco podobného řešil a ozval by se mi, co zhruba tam tak musel přidat... nebo nač si dát pozor. :)

Template si vkládám do Outlooku, skrz který jej rozesílám. Jak říkám, e-mail chodí docela dobře na všechny platformy, jen u seznamu blbnou nadpisy a pro gmail/seznam blbnou tlačítka.

Děkuji moc za jakoukoliv radu!

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0