Autor Zpráva
kdeby45
Profil *
Ahoj, wedos zakazuje posílaní newsletteru protože třebas seznam to po x odeslání může vyhodnotit jako spam. Nenašel jsem nic za rozumnýho, jenom za prachy a já za to platit nechci nebo aspon ne tolik... Jak by jste to udělali vy?
Kajman
Profil
Nestačí vám free tarif na mailchimp.com/pricing ?
kdeby45
Profil *
těch 2000 ze začátku jo, ale co kdybych chtěl více... :-(
Tomášeek
Profil
kdeby45:
Tak 10USD snad není tolik, ne? Pokud beru v úvahu, ze jen náklady na vytvoření newsletteru jsou násobně vyšší, plus předpokládám, ze newsletter má generovat konverze...
Keeehi
Profil
Služeb na posílání emailů je mraky. A spousta z nich má plán zdarma pro "menší" počty emailů. Najdeš i 10 000 za měsích.
Nebo je to sice trochu kanón vrabce, ale Amazon SES tě nechá zdarma poslat 62 000 emailů za měsíc.
No a ještě jedna varianta mě napadla, můžeš ty emaily posílat přes SMTP servery me wedosu, ale někoho jiného. Dá se k tomu využít třeba gmail servery. Určité limity tam jsou, ale to by sis musel otestovat. Měl by tam být limit 500 mailů za den, ale na něj jsem nenarazil. Zato jsem narazil na 100 za cca minutu, ale to zase nevidím nikde v dokumentaci. Takže možná by to bylo řešení, možná ne.
kdeby45
Profil *
Keeehi:
Dá se k tomu využít třeba gmail servery.
já jsem četl že gmail má taky antispam a pokud najednou pošlu určitý počet emialů tak je sice budu mít v odeslaných ale ve skutečnosti se neodešlou. Nevím co je na tom pravdy.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0