Autor Zpráva
Matlas_J.
Profil
Ahoj,
nějaký šikovný programátor vytvořil toto: pgpocasi.xf.cz
Já si to jen upravil a chci udělat ještě jednu úpravu, která se mi nedaří. Aby každý bod či jeho popis fungoval jako samostatný odkaz, který se otevře v novém okně.
Když to tam přidám takto, tak ten href nefunguje:

var takeoffs = [
{id: "srbce", name:"Srbce", lat: 49.917, lon: 16.056, href:"flymet.meteopress.cz/meteogram2/VYSOKE-MYTO.png"},
{id: "vrbice", name:"Vrbice", lat: 50.092, lon: 16.262},
{id: "rana", name:"Raná", lat: 50.406, lon: 13.770},
{id: "prdelnik", name:"Šanov", lat: 50.054, lon: 16.763},
.....

A když k tomu obrázku přidám obyčejnou HTML klikací mapu (která teda samozřejmě bohužel nemá nic společného s těmi zeměpisnými souřadnicemi), tak to taky nejde, ta mi případně funguje jen na obrázku co dám bokem mimo ten JavaScript. Věděl by někdo jak by se to dalo řešit?
Matlas_J.
Profil
Matlas_J.:
Tak nic, už jsem si poradil jinak.
mckay
Profil
Matlas_J.:
A nezvažujete, že byste své řešení sdílel? Mohlo by to v budoucnosti pomoci jiným diskutujícím/lidím z vyhledáváčů.
Matlas_J.
Profil
mckay:
Původní script jsem nechal být, protože mu moc nerozumím. Dal jsem bokem dva obrázky "Dnes""Zítra" s klikacíma mapama co slouží jako ovladače pro rám s meteogramem.
Udělat script, tak bych tam dal jen jednu mapu s dvouma tlačítkama co by upravili odkaz (vždycky je stejný jen se sosá z jiné složky) na daný meteogram podle toho, které by zrovna svítilo,
ale to neumím, tak tam jsou na lamu dvě skoro totožné mapy.
Matlas_J.
Profil
mckay:
Nebo kdyby šlo z jedněch souřadnic coords="" udělat dva odkazy do dvou různých iframe. To by mě ušetřilo spoustu místa a zlepšilo přehlednost.
Prostě kdyby mi někdo prosím napsal jednoduchý javascript na který bych se onclickem odkázal a ten by mi otevřel dva odkazy do dvou různých rámů.
Matlas_J.
Profil
Matlas_J.:
Jupíííí už mi to funguje!
Tady je to popsaný úplně překrásně: www.sovavsiti.cz/c01202.html

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0