Autor Zpráva
ejou
Profil *
Dobrý den, tvořím web v php. V principu funguje tak, že mám seznam článků, kde můžu jednotlivé články upravovat, případně přidat nové. S funkčností nemám problém, jen bych rád změnil způsob přidávání / úpravy textu. V současné době je nutné celý příspěvek psát v html, a vzhledem k tomu, že mají jednotlivé příspěvky neustále procházet doplňováním informací, začíná být formulář po chvíli nepřehledný. Rád bych do svého webu implementoval nějaký wysiwyg editor, který by mi tvorbu usnadnil. Od editoru bych požadoval jen tučné písmo, kurzívu, dát označený text do spanu s class, vložit odkaz a dát označenému textu velikost nadpisu/běžného textu. Asi neumím používat vyhledávače - strávil jsem dvě hodiny hledáním nějakého řešení, ale vždy jsem našel jen desktopové programy. Takže jsem se rozhodl oslovit vás. Mohl by mi někdo doporučit nějaký editor, který by splňoval mé požadavky?
blaaablaaa
Profil
ejou:
ckeditor, tinymce, froala, ... stačí googlit třeba "browser based wysiwyg" nebo něco podobného
MegaPocket
Profil *
Dobrý den,
zkusil jsem toto www.google.com/search?q=free+wysiwyg+editor+javascript a u mne hned první odkaz: quilljs.com.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0