Autor Zpráva
Kryo7
Profil *
Zdravím!

Mám klasické bootstrapové menu, které se na PC zobrazuje jako klasické v řádce a na mobilu se změní v klasický "hamburger", na který když zmáčku, tak se mi menu rozbalí. Navíc mám na tomto menu affix, to znamená, že není úplně nahoře, ale je data-offset-top="100". Je jakoby pod logem a jakmile scrolluju pod logo, menu se přilepí na horní část a drží se tam. Všechno funguje skvěle, ale pouze do doby, kdy si dané menu zobrazím na mobilu. Tam mám problém, že na menších displejích se po rozkliknutí menu nezobrazí úplně všechny položky v menu a scrollovat se v menu nedá, protože jsem zjistil, že se scrolluje obsah pod ním, ale menu zůstává pořád stejné. Ještě jsem vypozoroval, že pokud se nacházím úplně nahoře na stránce, rozbalení menu odsune obsah pod ním jakoby pod něj dolů. Ale pokud popojedu dolů (zascrolluju), obsah, co je pod menu najednou skočí nahoru, mám menu přes celou obrazovku, nescrolluju v něm a scrolluje jen ten obsah pod ním.

Omlouvám se, že to možná popisuju trochu divně, ale v Javascriptu se neorientuju a bez boostrapu bych takové menu nezvládnul udělat. Nevíte prosím někdo, kde je problém? Mně přijde chyba jakoby v tom offsetu na mobilu, ale nevim. Nevíte někdo, kde by se třeba nějak dalo něco nastavit nebo upravit, abych mohl v takovém menu scrollovat i na mobilu a zároveň, abych ho měl vždy "přilepené" na horní hraně okna, když zascrolluju dolů a nechám menu zavřené?

Děkuji mnohokrát za radu, jsem už úplně bezradný... :(
T-fon
Profil
Lepší než to popisovat je sem vložit odkaz na web, případně vytvořit živou ukázku.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0