Autor Zpráva
Adónis
Profil
Zdravím jak vložím prosim do css obrázek jako pozadí?... Mám jeho URL ale nějak se mi to nedaří. Předem děkuji
lionel messi
Profil
Adónis:

Hľadáš vlastnosť background alebo background-image.

Kontroluj správnosť cesty. Ak stále nepôjde, pridaj živú ukážku.
Adónis
Profil
Adónis [#1]:
Tak jsem to zkusil a stejně to nejde :-(Ukazka
lionel messi
Profil
Adónis:

Hmm, sú tam 3 problémy. Dva technické, ale najprv mi, prosím, vyjasni jeden právny: súhlasí firma Smilife s umiestnením svojho pozadia na tvoj web?
Bubák
Profil
Adónis:
To, že najdeš nějaký obrázek na webu neznamená, že ho můžeš na svém webu použít, svým způsobem máš štěstí, že se ti to nepovedlo, mohlo by tě to vyjít draho.
Najdi si nějakou fotobanku, kde jsou obrázky pro volné užití a nějaký si vyber, pak ti tady rádi poradíme, proč se ti pozadí nepodařilo vložit, dopustil ses dvou začátečnických chyb, to jsou ty dva technické problémy, které zmínil lionel messi.
Adónis
Profil
Ale ten obrázek nikam nechci umístit je to jen příklad.
Bubák
Profil
Nekombinuj background-něco s background, pokud nevíš, jak sdružené CSS vlastnosti (Shorthand properties), jako je také background, fungují. Používej jen background, nebo background-cosi, podle toho, co je pro tebe přehlednější.
Pokud je to jen příklad, je velmi pravděpodobné, že ti to pak bude fungovat, pokud ne, zkontroluj cestu k obrázku.
Adónis
Profil
Tak jsem udělal co jsi mi poradil. Odstranil jsem "background" a nechal jen "background-image" a stejně je to nefunkční. Nechci moc otravovat, ale na netu nenacházím zádný návod který by mi pomohl. :-/
lionel messi
Profil
Adónis:

Otvor si tú adresu, ktorú dávaš do background-image. Čo sa ti otvorí? Obrázok alebo nejaká stránka, ktorá obsahuje aj obrázok? CSS musí dostať čistý obrázok, nedokáže si ho „vytiahnuť“ z html kódu.
Adónis
Profil
Opraveno. Chyba byla v cestě.... Děkuji za pomoc

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0