Autor Zpráva
Vitny
Profil
Dobrý den,

mám dotaz ohledně možnosti, jak vložit na webovky (spravuji přes wordpress) okno, kde se bude zobrazovat kamera- tedy spíše jen snímky (není live stream je nastavena na snímkování po 3 s). Mám vytvořenou adresu kamery to funguje. V prohlížeči ji zobrazím normálně přes link. Zkoušel jsem přes příkaz iframe, ale tam mi to ukáže prázdné okno. Zároveň bych tam chtěl nastavit, aby se okno po nějaké době znovu načetlo.

Děkuji za radu
mckay
Profil
Vitny:
Neposkytujete asi dostatek informací ještě k definitivní odpovědi, ale:

Mám vytvořenou adresu kamery to funguje.
Ta stránka (adresa) je vystavena přes nějaký webserver a pravděpodobně ten webserver posílá hlavičky v odpovědi, které znemožňují vložit stránku jako (i)frame (např. X-Frame-Options). Pokud je k adrese té stránky k dispozici administrativní rozhraní, hledejte sekci Bezpečnost/Security a nastavení, které zmiňuje "frames". Je ale taky dost možné, že to nastavit ani nepůjde.

Podívejte se do zdrojového kódu adresy kamery, jestli se náhodou obrázek, který je zobrazován nejmenuje pořád stejně, a nebo zda jeho jméno není odhadnutelné. Pokud by to tak bylo, bude vám stačit ve wordpressové stránce vykreslit obrázek a doplnit javascript, co ten obrázek znovunačte každých X sekund (funkce setInternval()).
Vitny
Profil
mckay:
Děkuji za odpověď. Bohužel mi to stále nejde.
Pokud byste někdo chtěli zkusit pomoci, mohu poslat na email adresu kamery.

Děkuji
Kcko
Profil
Vitny:
Pokud máš konkretní problém ptej se, pokud vůbec nevíš tak Práce a zakázky

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0