Autor Zpráva
Abhufhby
Profil
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak udělat tlačítko s šipkou, která se postupně objeví až po "hoveru" na tlačítku.

Viz ukázka: Živá ukázka


Předem děkuji za odpověď
Bubák
Profil
Nevím, co chcete, ale stačí animovat pozici nebo opacity. Jsou i další možnosti.
Animované skrytí obsahu
Abhufhby
Profil
Bubák:
Chtěl bych, aby když se zezačátku neobjevovala šipka a když někdo najede na tlačítko, tak aby se s postupným zvětšováním tlačítka objevovala i šipka. (nemyslím tím opacity) Myslím si, že na to bude spíš potřeba JS. (if padding: bla , else zobrazit šipku)
Keeehi
Profil
Abhufhby:
Trochu problém je, že v té ukázce nemáš vidět ten obrázek. Chtělo by to ji udělat tak, aby obrázek se šipkou fungoval. Pokud nevíš kam ho nahrát tak můžeš sem.
anonym_
Profil *
Abhufhby:
Podmínka v JS, tak, jak píšeš, je nesmysl. Tohle je čistě CSS task (jen je třeba lépe specifikovat cílové chování).
Abhufhby
Profil
Obrázek:
i.djpw.cz/oat.png
Bubák
Profil
pading se zvětšuje v čase, takže jde v JS nebo v CSS načasovat, kdy se má objevit šipka. Tahat do toho JS mi přijde zbytečné, když to jde udělat v CSS. Je to jen otázka načasování.
Tedy pokud jsem to správně pochopil z velmi strohého popisu, křišťálovou kouli jsem půjčil sousedce, bo chce vědět, jaká čísla padnou ve Sportce.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0