Autor Zpráva
JaPaJP
Profil
Ahoj, Prosím potřebují poradit s sčítání v tabulce. Mám kod kde jsem si udělal tabulku a čisla ktere potřebují sečíst jeden sloupec. Mělo by to jít nějak udělat přes JavaScript. Už jsem něco hledal ale není to ono. Předem díky.
Kajman
Profil
Html můžete měnit?

Bude někdy na stránce více tabulek, které se mají takto nezávisle počítat?

Proč to děláte v javascriptu? Ta stránka totiž nedává vůbec žádný smysl.
JaPaJP
Profil
Kajman:
Ano, html se ješte bude měnit . Na strance bude jen jedna tabulka. Ja to nedělam v JS , jen jsem dal navrch jestli by to nešlo udělat v JS. Nevim jestli by to šlo udělat třeba v CSS? to sa ne?
Kajman
Profil
Jak se do html dostanou čísla, která se mají sečist?
JaPaJP
Profil
Nejlepším spusobem to bude přes JavaScript ale potřebuju aby ti čisla byla vydět v html. Nevím jak to udělat :(
Keeehi
Profil
Nejlepší to bude udělat tam, kde se ty data generují. Pokud to děláš ručně, tak vem kalkulačku nebo excel a napiš to do html sám. Pokud ti to generuje nějaký script na serveru, tak to nech udělat ten script.
JaPaJP
Profil
Zkusil jsem to udělat přes JavaScript. Jde jějak zalomit v JS řádek aby ty čisla byli pod sebou?
Keeehi
Profil
Vypiš do stránky html tag <br>.
JaPaJP
Profil
Keeehi:
Ja potřebují zalomit čisla v JS a ne Html , nebo jak to je myšleno?
Bubák
Profil
document.write("<br>");
Ale možná to půjde elegantněji.


O něco málo lepší: Živá ukázka
JaPaJP
Profil
Keeehi a Bubák:
Díky kluci, nakopli jste mě. Udělál jsem tabulku tak jak jsem to chtel. Možna to je prasečina ale jde to. Nebo by to šlo udělat ješte lepši?
Keeehi
Profil
JaPaJP:
Samozřejmě že šlo. To co jsi vytvořil je vlastně ten samý html kód, jen ho strašně ukecaným způsobem generuje javascript. Jako ok, ale nikde tam nevidím moc žádnou přidanou hodnotu. Spíš spoustu zbytečné práce.
Ono to celé stojí a padá na tom, že jsi nám neřekl, co že to vlastně vyrábíš. Příklad se zeleninou je sice hezký ale my z toho fakt nedokážeme odhadnout, proč to vůbec děláš. Co za problém to má řešit.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0