Autor Zpráva
Katka1675
Profil
Zdravím, jako jedno ze zadání mé bakalářské práce je udělat webovou stránku a na ní pak zkouškový test s odpověďmi abc, jelikož znám jen základy HTML, javascript a PHP, tak bych se chtěla zeptat, zda je správné zvolit metodu PHP, nebo byste doporučili něco jiného. Případně bych byla moc vděčná za nějaké odkazy nebo přímo literaturu, kterou je dobré si nastudovat.
Děkuji
anonym_
Profil *
Katka1675:
Pokud píšeš bakalarku, je asi pozdě začít studovat základy jazyka. Ty už by tam asi mely byt. Jinak ano, na vyhodnocení te ankety bude potřeba PHP (aby odpovědi nesly vyčíst ze zdrojaku, pokud by kontrola byla pouze pomoci js), a pokud budeš chtít výsledky ukladat, tak idealne do databaze (dá se i do souboru, v Db se s tím bude lépe pracovat).
Radek9
Profil
Katka1675:
Záleží, jak je specifikované zadání. Musíš to nutně sama programovat? Nestačil by Google Form? Ten se dá i pomocí iframu embedovat do HTML stránky.

Pokud to programovat musíš, tak samozřejmě PHP bohatě stačí. Není nutné se kvůli tomu učit od základu něco jiného. Jakou literaturu máš na mysli? Předpokládám, že zpracovávat formuláře (prostě porovnání $_POST proměnné s očekávanou hodnotou) asi umíš. To by pro nějaký zkouškový test mělo stačit.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0