Autor Zpráva
Kcko
Profil
Ahoj,
udělal jsem HTML šablonu pro e-mailový podpis.

Thunderbird to má řešené inteligentně, nalinkuje se soubor - bud lokálně ale nebo i vzdáleně; takže se dá podpis pak obsloužit z jednoho místa.

Screen:


Mno a předpokládal jsem, že Outlook, který mj. používá klient, to bude mít řešené obdobně - chyba lávky.

Screen:


Nelze nalinkovat, udržovat na jednom místě, a ještě člověk musí to vecpat do toho interního wysiwyg editoru.

Není tu někdo znalý, jestli se to dá obejít nebo to udělat podobně jako v TB?

Klient má jak WIN tak MACOSX. Nebo nelze?
Plaváček
Profil
Postup:

1. V Ovládacích panelech - Možnosti průzkumníka souborů si zaškrtni volbu "Zobrazovat skryté složky a soubory".
2. Vyhledej si následující adresář: /Users/Appdata/Roaming/Microsoft/Signatures
3. Připrav si šablonu podpisu v HTML a nazvi si ji, jak potřebuješ, třeba "Můj podpis.htm". Pozor - koncovka musí být opravdu .htm.
4. Nyní, když vytváříš nový e-mail, pak v menu "Vložení > Podpis" se ti tato připravená šablona zobrazí. Můžeš si jich samozřejmě vyrobit povícero.

Postup by měl být funkční ve verzích Outlook 2019 a Outlook 2021. Nižší verze jsem nezkoušel.

P.S. Platí pro Windows, MACOSX bohužel nemám k dispozici.
Kcko
Profil
Plaváček:
Ahoj, vyzkouším a zároveň oceňuji, že jsi po 7 letech přispěl zrovna mně ;-)
Plaváček
Profil
Kcko:

Bylo mi tě líto. :)
Kcko
Profil
Plaváček:
To nemuselo, neronil jsem krokodýlí slzy ;), je to jen takovej malej bonus k pěkně udělanýmu webu, když nebude tak holt nebude ;).
Plaváček
Profil
Kcko:

Tož držím palce. Pak mi ten web ukaž. Jsem už sice mimo obor, ale dobrou práci umím ocenit. :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0