Autor Zpráva
Mástřik
Profil *
Po nahrání souborů na web se mi zobrazily staré stránky. Jak udělat automatickou aktualizaci (stačilo by jednou za den). Či jak to funguje?
Mástřik
Profil *
To nikdo nevíte co s tím? To mi neříkejte. Vím, že jde udělat jakýsi refresh po několika sekundách, ale mě by stačilo jedenkrát deně. Předem dík. Martin
rommy
Profil *
tak asi jsi ty původní nepřepsal??? zřejmě...
Mástřik
Profil *
co tím myslíš? když změním zdrojový kód, tak se při dalším otevření stránek automaticky objeví nové-přepsané stránky?
habendorf
Profil
když změním zdrojový kód, tak se při dalším otevření stránek automaticky objeví nové-přepsané stránky?

No pokud změníš kód a uploaduješ ho na web, tak ano. Kdyžtak promaž cache. Nebo zkus v IE ctrl+F5.
rommy
Profil *
zdrojový kód si měnil kde??? u sebe na disku?? jakým způsobem provádíš aktualizaci? posíláš soubory na server?
Mástřik
Profil *
1) používám Mozillu
2) soubor přepsal v poznámkovém bloku a po přihlášení na webzdarma jsem ho nahrál
3) zavřel jsem stránku, spustil Mozillu a ejhle - stránka byla nová :-) , ale co lidi kteří používají IE, těch je mnoho, a IE je línej stahovat znova zdroják? Nebo se pletu. Díky.
Mástřik
Profil *
uploaduješ=nahraješ, přepíšeš ten starý. chápu to doufám správně
rommy
Profil *
potom platí to, co napsal habendorf :-)
Mástřik
Profil *
OK. bál jsem se, že někteří lidé (např. ti co mají stránky uloženy v oblíbených) uvidí staré zprávy.
Lukašisko
Profil
no ale do doby refreshe nebo než si to vynutí ty staré zprávy uvidí
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0