Autor Zpráva
MartinB
Profil
Přes mailjet.com jsem si udělal popup formulář viz zdroják níže a chtěl bych aby se zobrazil tento popup při opuštění stránky. Poradíte někdo? Asi se to dělá nějak přes OnUnLoad, ale nevím přesně jak to zapsat.

<iframe data-w-token="73e7fd65644f6f8657fb" data-w-type="pop-in" frameborder="0" scrolling="yes" marginheight="0" marginwidth="0" src="s4h1n.mjt.lu/wgt/s4h1n/x3w0/form?c=2d101dfe" width="100%" style="height: 0;"></iframe>
<iframe data-w-token="73e7fd65644f6f8657fb" data-w-type="trigger" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="s4h1n.mjt.lu/wgt/s4h1n/x3w0/trigger?c=3a51d0e9" width="100%" style="height: 0;"></iframe>


<script type="text/javascript" src="app.mailjet.com/pas-nc-pop-in-v1.js"></script>
anonym_
Profil *
MartinB:
onunload závisí na nastavení prohlížeče. Obecně neexistuje řešení, na které by se dalo spolehnout a bude cokoliv spouštět při opuštění stránky.
N71
Profil *
To co chceš udělat, jednoduše nejde. Unload event (který je mimochodem deprecated) se zavolá v době, kdy už s uživatelem nemůžeš jakkoliv interagovat.

Pak je tu ještě událost beforeunload, která slouží k vyhození systémového "jste si jist?" dialogu, jehož znění ale nemůžeš ovlivnit.
Tomáš123
Profil
MartinB:
Stránky, ktoré takto obťažujú pred ich opustením to riešia tak, že detekujú pozíciu kurzora a keď je mimo plochy webstránky, zobrazia čokoľvek potrebuješ. Na mobile pravdepodobne nepoužiteľné, na desktope vcelku spoľahlivé. Nepamätám si, že by ma niečo také niekedy zasiahlo bez toho, aby som zo stránky skutočne odchádzal. Treba dodať, že som ani nikdy s takým prvkom neinteragoval.
anonym_
Profil *
Tomáš123:
Tak kurzorem se mimo stránku dostanu celkem běžně. To přeci není řešení, ale něco, co se bude aktivovat úplně mimo zamýšlený záměr.

Co se vypnutí stránky týče, samozřejmě to tvoje "řešení" navíc nemá šanci odchytit klávesovou zkratku.

Asi bych spíše opravdu pracoval s tím, že to nelze.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0