Autor Zpráva
jogurt
Profil
Nevite, jak zabranit, aby se v IE nezobrazoval obsah atributu ALT jako se ma zobrazovat TITLE?
j
Tomik
Profil
No, sepsal bych nějakou js blbůstku, ale proč?
Dero
Profil
Asi jen javascriptem.

Pro IE:
elementy = document.getElementsByTagName('*');

... a pak cyklem odstranit pomocí removeAttribute atribut alt u všech elementů, které jej mají nastavený.
jogurt
Profil
Docela to rusi.. Tuhle chybu IE moc rad nemam. Ale jestli to nejde jednoduse, tak se na to vykasli.
Neslo by to treba prebit prazdnym TITLE ?
Dero
Profil
jogurt: Šlo, ale přijde mi méně komfortní psát ke každému elementu s alt také prázdné title.
jogurt
Profil
Dero
Takhle tam ty alternativni texty asi nezustanou, ja bych chtel, aby se jenom nezobrazovali.
Dero
Profil
Nezůstanou? Odstraní se až u klienta při zpracování stránky. Ve zdrojovém kódu budou k nalezení a vyhledávací stroje to nijak neovlivní (AFAIK).
jogurt
Profil
A kdyz bude chybet obrazek, tak se zobrazi misto nej?
Dero
Profil
Když bude chybět, tak IMHO ne, ale to se dá ohlídat. A pokud má někdo obrázky zakázané, tak má s velkou pravděpodobností zakázaný i javascript.

Není to ideální, věru ne - ale rozumné řešení mě nenapadá.
Kajman_
Profil *
Nestačí prázdné title?
Kajman_
Profil *
Aha uz to padlo.
Oswald
Profil
Když už bych na to použil JavaScript, tak na nastavení těch prázdných titlů, ne na odstranění altů.
jogurt
Profil
Me se na tohle js moc pouzit nechce.

Kajman_
Ano, to uz sem rikal, ale nevim jestli to tak funguje. Tady se to da vyzkouset: http://prasklina.cz/pokus.html , ale nemam IE.... tak mi to dyztak prosim nekdo napiste co se zobrazuje;
j
Miloš
Profil
Je to dobré, ani M$IE ten alt nezobrazí.
jogurt
Profil
Miloš
Dekuju, tak to sem rad, udelam to takhle.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0