Autor Zpráva
Cocoa
Profil *
Mám na své stránce menu... Pokud se tam chcete podívat,adresa té stránky je http://www.magiccharmed.mysteria.cz (stránke je přizpůsobená prohlížečí Mozzila Firefox) ,ale neni moc upravená... No,jsem začátečník tak se nedivte! No a když kliknete na nějakou položku v menu tak vám webzdarma hlásí,že soubor nenalezen,pravděbodobně byl smazán, nebo přejmenovám. Jak zařídit aby tam opravdu něco bylo? I kdyby tam mělo být: STRÁNKA SE PŘIPRAVUJE,ale aby tam NĚCO bylo. Mohli by jste třeba doporučit, nějaký HTML kód? Próóóóóóóóósím!!!!!!!!!!!!!!!!!! Děkuji...
PerToon
Profil
Na tý adrese vidím akorát reklamu.
Fred
Profil
Zkus si přečíst http://www.jakpsatweb.cz/faq/nefunguji-obrazky.html sice je to o obrázcích, ale mohlo by Ti to pomoci.
Cocoa
Profil
PerToon, asi neumíš číst nebo nevím, ale ra stránka je přizpůsobena prohlížeči Mozzila Firefox. Nauč se číst nebo neodpovídej.
Cocoa
Profil
Díky Frede, jenže... nemyslím, že to je to pravé. já se zkusím mrknout po http://www.jakpsatweb.cz
někde jinde. Ale stejně díky!
Chamurappi
Profil
Reaguji na Cocou:
Asi neznáš základy tvorby stránek nebo nevím, což takhle uzavřít element <title>?
Nauč se psát nebo se neptej, v naší řeči se nepoužívá sedmnáct vykřičníků, ani slůvko „prosím“ s devíti dlouhými „o“.
PerToon
Profil
Cocoa - Jako "přizpůsobení" si nepředstavuju, že každá kdo přijde na tvou stránku a má IE uvidí jen velký kulový. Takže akceptuj toto jako názor (bohužel) většiny uživatelů. Nebo nepiš weby.
Cocoa
Profil
O.K. Tak sorry.
Cocoa
Profil
A poradíte někdo? Prosím!
hh
Profil *
hhhhhhhhhhh
Kybrex
Profil
Nevím, jestli jsem úplně pochopil tvůj problém, ale zřejmě máš bys chtěl vlastní stránku, která se zobrazí při chybě 404 nebo jiných. Ale myslím, že to půjdě těžko. Alespoň jsem nic takového na WZ neviděl. Možná by to šlo vyřešit pomocí PHP. Generovat menu dynamicky a při každým generování menu ověřit zda stránka, na kterou vede odkaz, existuje a podle toho buď adresu odkazu ponechat nebo tam prostě hodit odkaz na svou vlastní chybovou stránku. Napadlo mě to z fleku, takže nic světobornýho. KDyžtak se ještě zeptej.
Kybrex
Profil
Jo a ještě něco. V názvech souborů bych se vyvaroval českých znaků, velkých písmen a podobných nešvarů. Mohlo by to dělat problémy. A při nejmenším je to neprofesionální. :-)
koudi
Profil
Pokud to dělá tuhle chybu, tak to znamená, že tam ty soubory nejsou - co třeba je tam nahrát?
Fred
Profil
A jsi si jistá, že jsi tam ty soubory uploadovala? A ten odkaz jsem Ti doporučoval protože používáš velká písmena, háčky, čárky, mezery atd. v odkazech. Ale stejně mám pocit, že tam ty soubory vůbec nejsou.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0