Autor Zpráva
Romanticka
Profil
potrebuju radu,

mam navstevni knihu a v ni jsou fieldy. Kdyz je vyplnim a odeslu vlozi se do stranky. Ale pokud dam nasledne (v FF) aktualizovat stranku tak mi vyskoci hlaska, neco o tom ze data jsou POSDATA a ze se to znova odesle. A ted chci jestli nevite jak tomu zabranit, aby se to zvova neodesilalo?!
pan.kolouch
Profil *
No jestli jsem to dobře pochopil, tak máš nějaký formulář. Jak máš <form> tak dej <form action="pridejvzkaz.php">

pak si udělej zvlášť skript, který ti vloží text do databáze a na konci skriptu bez jakéhokoliv výpus na stránku použij

header ("location: navstevnikniha.php");

kde budeš odkazovat na stránku v které se ti zobrazujou vzkazy. Tak to dělám já a je to bez problémů.
Romanticka
Profil
Aha, no ja to potrebuju mit na jedne strance. Tak sem myslel, ze by to slo udelat nejak, ze by se jen pripsalo neco do kodu nebo smazala casche z fieldu
Hugo
Profil
Romanticka

Proč to potřebuješ mít na jedné stránce? Nenapadá mě žádná výhoda.
Romanticka
Profil
no zkusim to ale ja to asi nezvladnu, protoze PHP neumim.
pan.kolouch
Profil *
Je to opravdu jednoduché

V jednom souboru budeš mít formulář + výpis knihy návštěv a z formuláře budeš odkazovat na skript např. pridej.php v tom skriptu bude zpracování textu z formuláře, uložení do databáze, nebo souboru a na konci dáš jen header atd... to co jsem popsal výše.
Romanticka
Profil
no zkousel jsem to a moc mi to teda neslo :( Myslel jsem konkretne tuhle stranku
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0