Autor Zpráva
pan.kolouch
Profil *
Potřebuju staré stránky z neco.wz.cz presmerovat na www.neco.cz Nejlepí by bylo, kdyby to uživatele upozornilo, že se na starých stránkách už nic nenachází a nové jsou přesunuty na www.neco.cz Nevím jestli to udělat přes meta, nebo v php pomocí header. A pak .. stará stránka má asi 20 podstránek. Mám tam všechny stránky nechat a každou zvlášť přesměrovat na nový web, nebo stačí přesměrovat jen index a zbytek smazat ? (to si myslím, že by asi nebylo dobré). Navíc na nových stránkách jsou sekce už řazeny jinak, nejsou úplně stejné jako na starých stránkách. Pokud staré stránky přesměruju, jak dlouho bych je měl nechat nahrané na serveru, aby např. google zaindexoval změnu ? Děkuji za radu.
ronan
Profil
"nebo stačí přesměrovat jen index a zbytek smazat?" - nestačí, vyhledávače indexují nejen index.html

Udělej to všude.
pan.kolouch
Profil *
Ano ale čím ? Hlavičkou ? Meta ?
ronan
Profil
Nikdy jsem to nedělal, takže nevím, co je lepší. Záleží ale na tom, kolik je těch stránek, na kterých to chceš dělat; vpisovat do každé jednotlivě tu hlavičku může být otrava.

http://www.jakpsatweb.cz/presmerovani.html
Pavel PS
Profil *
já bych asi použil přesměrování jednotlivých stránek pomocí .htacces (pokud by bylo nové řazení sekcí, tak bych je přesměroval na nový index, nebo bych na nové adrese udělal spaciální stránku s infem o novém řezení...), jen index bych udělal pomocí meta s informací o přemístění.
Ale v takovém rozsahu jsem to ještě nedělal (asi mě to v budoucnu ale čaká také)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0