Autor Zpráva
lexlutor
Profil *
odkaz v php
lexlutor
Profil *
Mám problem.
Mam stranku znázvom www.neco.cz
Mam index na ktorý mam klasický odkaz index?page=neco , to neco je v adresary www.neco.cz/moje Odkaz mi funguje ale ako spraviť aby mi natiahlo aj obrázky ktoré su v neco.html vlozene, tie su v adresary www.neco.cz/moje.
Ked dám odkaz www.neco.cz/index?page=neco tak mi text zobrazí ale nezobrazí mi obrázky na stranke neco.html
Martin Kuželka
Profil
na začátku té cesty k obrázku přidej /. Cesta potom bude vypadat nějak takhle: /moje/obrazek.gif...
lexlutor
Profil *
to viem ale bez toho to nejde mam asi 300 stránkoví web- a vkaždej hladať link na obrazok a vkladať cestu je vela či nie prosím niečo ine..
Petr
Profil
Jestli tě dobře chápu tak se ti nechce otevřít odkaz, protože ti adresou www.neco.cz/moje.php. Chybělo napsat přípona php. To je možná ta chyba.
lexlutor
Profil *
Petr , v koncovke php chyba nie je. Pýsaný text mi načíta (písmo tam je) ale mi nenatiahne obrázky...
hladám niečo čo by mi natiahlo stránku aj z obrázkami bez toho aby som musel vkladať presnu cestu k obrázkom.
Prosím pomôžte. Ked nie inak tak aspon nejaký soft ktorý mi automaticky povkladá opravený link na obrázok , ale tam mám cca 300 php stránok. A to ručne je nereálne zvládnuť
Chlapci vopred díky za pomoc.
lexlutor
Profil *
Petr , v koncovke php chyba nie je. Pýsaný text mi načíta (písmo tam je) ale mi nenatiahne obrázky...
hladám niečo čo by mi natiahlo stránku aj z obrázkami bez toho aby som musel vkladať presnu cestu k obrázkom.
Prosím pomôžte. Ked nie inak tak aspon nejaký soft ktorý mi automaticky povkladá opravený link na obrázok , ale tam mám cca 300 php stránok. A to ručne je nereálne zvládnuť
Chlapci vopred díky za pomoc.
lexlutor
Profil *
Petr , v koncovke php chyba nie je. Pýsaný text mi načíta (písmo tam je) ale mi nenatiahne obrázky...
hladám niečo čo by mi natiahlo stránku aj z obrázkami bez toho aby som musel vkladať presnu cestu k obrázkom.
Prosím pomôžte. Ked nie inak tak aspon nejaký soft ktorý mi automaticky povkladá opravený link na obrázok , ale tam mám cca 300 php stránok. A to ručne je nereálne zvládnuť
Chlapci vopred díky za pomoc.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0