Autor Zpráva
fanky
Profil
chtěl bych změnit barvu výplně nadpisku příspěvků u této knihy, aby nebyla stejná jako ten tmavě zelený podklad, jednou to šlo, ale pak se to kouslo a nejde s tím nic (nereaguje na změnu barvy), a osobně si myslím, že tentokrát není chyba standardně mezi klavesnicí a židlí... mění se to ve stylopise (nachází se před samotným skriptem), i podle autora, zde je výtah, který nejde změnit:

.tabsvetla {
border: 1px solid #000000; <!-- ramecek kolem nadpisku -->
background-color: #6fa6c0; <!-- vypln nadpisku --> TOTO NEJDE ZMĚNIT, TA BARVA!!!!!
font-family: "Verdana", Helvetica, Arial, sans-serif;
color: #000000;
padding-left: 2px; padding-right: 2px; padding-top: 2px; padding-bottom: 2px
}

a zde je celá stránka, kde je možno zobrazit kompletní kód.. http://charon.hkfree.org/~fanky/guestbook.php
díky moc za jakoukoli radu..
Miloš
Profil
Šílenec !!!!!!!!!!!!! Takovou prasárnu jsem už dlouho neviděl.
Na kolika místech máš definované CSS?
1) řádek 8 <link rel="stylesheet" href="index000.css" type="text/css" />
2) řádek 9 <link rel="stylesheet" href="menu2000.css" type="text/css" /> (budiž, ten neexistuje, ale proč potom ten link?)
3) řádek 10-18 <style type="text/css">…</style>
4) řádky 44 <p style="text-align: center;">&nbsp;</p> inline stylem vycentrovaná mezera bzzzz bzzzzzzzz bzzzzzzz
5) řádky 45 <p class="style6" style="text-align: center;">&nbsp;</p> už zase!
6) řádky 46 <p class="style7" style="
7) řádek 47 <div style="
8) řádek 51 – 141 <style>mraky týchž definic</style>
9) řádek 142 <p style="text-align: center;">&nbsp;</p> a ještě jednou
10) řádek 143 <p style="text-align: center;">&nbsp;</p> to snad stačí, ne?
11) řádek 216 <p style="text-align: center;">&nbsp;</p> bojím bojím
12) řádek 424 <p style="text-align: center;">&nbsp;</p> fuj!!!

To se pak nesmíš divit, že by se v tom ani prase nevyznalo.
U tagu a si na 119. řádku si oprav color: #005aad; na nějakou lidštější barvu.
habendorf
Profil
No tak to je slušná soda, hlavně že je to XHTML.
Ale on za to fanky zas tak moc nemůže, to je prostě zprasenej gbook.

Změnit ti to nejde asi kvůli tomu, že se to tam pak někde později ještě asi přepisuje. V tom se fakt nedá vyznat. Zahodit a začít na zelený louce.
Miloš
Profil
habendorf
Změnit ti to nejde asi kvůli
Ale jde, vždyť to píšu: U tagu a si na 119. řádku si oprav color: #005aad; na nějakou lidštější barvu.
fanky to snad nepřehlédne.
Martin
Profil
při nejhoršim můžeš použít !important http://www.jakpsatweb.cz/css/css-kaskadovani.html#pozdejsi
habendorf
Profil
Miloš: No já reagoval na to fankyho background-color: #6fa6c0; <!-- vypln nadpisku --> TOTO NEJDE ZMĚNIT, TA BARVA!!!!! , že jako tam to asi nezmění.

BTW fanky, podívej se jak se píšou komentáře v css.
fanky
Profil
gbook neni muj, takhle jsem to uz "dostal"... vim, ze je to prasecina, to je mi jasne, ale driv to zmenit slo a ted najednou jako by se to kouslo, to je ta zahada, dal jsem to sem, jestli si toho nedko nevsimne ...
Martin
Profil
Jak píše habendorf, zruš ty komentáře a rovnou se podívej, jak se komentáře tvoří http://www.jakpsatweb.cz/css/css-uvod.html#syntaxe
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0