Autor Zpráva
Kráťa
Profil
Na blogu mám komentáře a u nich se zobrazuje jejich počet. V Opeře se mi ta číslíčka zobrazí, v Mozille FF také a v IE ne. Ani v jeho nástavbě, kterou používám (Avant Browser). Přitom na blogu Yuhůa se mi totéž v IE zobrazuje. Netušíte, čím by to mohlo být?
Adresa je http://srandovnik.wz.cz/obcasnik/index.html
Leo
Profil
V IE6 jsou videt, Leo
izsak
Profil
Predpokladám, že AvantBrowser je nejaká nadstavba, podobne ako Maxton.
Zrejme v ňom máš zapnuté blokovanie obrázkov z určitej domény, alebo niečo podobné.
Kráťa
Profil
No právě, jiným se zobrazují a mě ne a já je ci a ci a ci. :-)
To je divné, kdyby se mi třeba nezobrazovaly v Opeře a v IE ano, tak mi to moc divné nepřijde, nebo kdyby se mi nezobrazovaly ani u Yuhůa, tak bych hledal chybu někde okolo nastavení prohlížeče, ale takto...
MVK
Profil *
sjakotyc@technologist.com

Našel jsem tam nějakou chybovou hlášku PNG obrázku. Proč jsou ty čísílka, pro boha, obrázky?
Yuhů
Profil
2 MVK: pro boha protože je to html stránka :-) Jak jinak do ní vložit dynamickou informaci?
Kráťa
Profil
Když na ten obrázek kliknu pravým a dám vlastnosti, okopíruji adresu, vložím jí do adresního řádku v IE a odentruji to, tak se mi zobrazí bílá stránka a nápis:

‰PNG  IHDR °ĹŤČPLTEúúú€‰ľŻtRNS@ćŘfIDATxśc`†† @řČ  "ɬÉ IEND®B`‚

Na weblogu Yuhůa se mi při tomtéž nabídne otevření Photoeditoru a obrázek se zobrazí.
Neřekne vám to něco?
Leo
Profil
"2 MVK: pro boha protože je to html stránka :-) Jak jinak do ní vložit dynamickou informaci?"

No jeste zbyva JavaScript, ale ten obrazek se objevi pravda vice lidem. Leo
Kráťa
Profil
Jóóóó hurá, obelstil jsem výpočetní techniku. Dělala to reklama Webuzdarma, která se do toho PHP souboru vkládala při nahrání na web. Tak jsem ten soubor, který generuje ta číslíčka (kom_img.php) přejmenoval na "kom_img.gif", nahrál na web, tam to zase zpět přejmenoval na kom_img.php a už mi to funguje i v IE.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0