Autor Zpráva
Marcel
Profil *
Dobry den chcel by som sa spytat ako sa da spravit cez PHP taky formularik ktory po odoslani sa vyplneny zobrazi na na inom odkaze pri com ked sa prepise stary sa zmaze a nahradi novym textom...

napr. Formular : vyplnit kolonky KEDY! ČO! AKO! NAČO!

a tieto kolonky by sa zobrazili na vyskakovaciom POP-UP okne Ďakujem...
jozob
Profil
Marcel
Vôbec som nepochopil zadaniu, je možné že už som blbý... Ale prečo formulár v PHP? Čo ma PHP s konštrukciou formuláru? PHP môže jedine obslúžiť formulár.
PerToon
Profil
Evidentně chce formulář, po jehož odeslání se - pokud chybějí některé povinné údaje - otevře popup okno, kde bude, co uživatel zapomně vypsat. PHP má s konstrukcí formuláře často to odesílání dat, ale nevím jak by se to řešilo.
00flash00
Profil
Nie ja som ho pochopil, on chce, ze ma proste stranku kde ma nastavene po otvoreni stranky ze sa zobrazí popup okno, a vtom okne chce mat informacie, ktore zada na danej admin stranke .
Bude to urcite fungovat cez DB on chce aby sa nemusel stale vrtat v php my admine, ze si len spravi stranku "admin panel" kde napise udaje , tie sa mu zapisu do DB a v tom popup okne za zobrazia tie informacie z Db .
Uz chapete, ja to chapem ale neviem to spravit, urcite to nieje nic zlozite . . .
Marcel
Profil *
00flash00

Presne tak!!! si to vystihol....
bo mam si robim stranku kde bude vyskakovat pop-up okno a tam chcem pisat kedy bude aka akcioska....
a aby som sa nemusel kaslat v kode cel by som spravit formular ktoreho URL adresu by som mal iba ja ako napr. www.party.sk/doplnovanie.php
a tam to prepisat...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0