Autor Zpráva
dixi
Profil *
Prosím mozete my poradi ako mam spravit kurzy na stranke take ake su na stranke
www.e-komercia.sk chodim na stranku narodnej banky slovenska tam su nejake veci o tom popisane ale mam v tom totalny gulasss a neviem ako to mam spravit
neviem co mam spravit prve neviem co mam spravit druhe kde co napisat neviem nic poradte mi ako na to prosim prosim .
00flash00
Profil
skus pouzit www.sulybox.sk zaregistruj sa a ponukaju aj exportny format kurzou . .bez reklám
miroslav_vano
Profil
no spraviť že bude tam bežať text nie je ťažke to je na to jeden html script ale tie kurzy je tazsie no su 2 moznosti ze bud ich budes z niekade nacitavat alebo stale aktualizovat...
no z tym nacitavanim je to problem ja by som skusil napisat autorom ci byti nedali php script len na pripojenie externe na sql z kade sa zapisuju informacie z toho servra pokial ten server aktualizuje tie kurzy sam... a neni pravdepodobne ze ti tu cast scriptu aby si mohol volat informacie o kurzoch z ich sql dovolia.

stranka http://www.sulybox.sk/ mi nefuguje asi zla url ale urcie existuju an to stranky ktore ponukaju html kod pre stranka o info o kurzoch...
to som popisoval ten narocnejsi sposob ktory nemusi byt ani mozny ;-)
00flash00
Profil
sory - www.sulybox.com
miroslav_vano
Profil
to sa mi paci tieto sluzby este to omrknem ci to aj vizualne vyzera ak hej tak zbohom blueboard.
Timy
Profil
miroslav_vano
Omlouvám se za OT, ale asi byste si měl přečíst pravidla diskuse, ozvláště pasáž týkající se vkládání podpisů.
Martin Kuželka
Profil
Timy: zrovna jsem to smazal :-) promiň. Jinak už mě to docela nebaví...
miroslav_vano
Profil
ok ked nemoze byt tak ne...
esemeska
Profil
to sa mi paci tieto sluzby este to omrknem ci to aj vizualne vyzera ak hej tak zbohom blueboard.
Hm, tak to je sice pravda, ale na blueboaredu je to prece jenom o neco desingove lepsi....jinak na sulybox.com je to vazne kvalitni a potesi to hlavne ty, kteri neumi php :)
miroslav_vano
Profil
no ale vizualne to nevyzera dobre...
jacob
Profil
dixi
Dávnejšie som mal podobný problém, vtedy som našiel tento zdroják, ktorý generuje jednoduchú tabuľku... A môže sa voľne upravovať a používať, myslím.
dixi
Profil *
Dakujem za rady už to mam je to fajn :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0