Autor Zpráva
Andy
Profil *
Ahoj všichni.
Podle zdejších návodů jsem na svůj web dal jednu tajnou stránku, kterou nike neodkazuji a přístup k ní je možný pouze přes JavaScriptový formulář. To mi funguje. Potřeboval bych ale, aby se po správném vyplnění formuláře tajná stránka otevřela v novém okně. Bude totiž obsahovat VIP diskusi a celá tajná stránka by byla k ničemu, kdyby z ní na diskusi vedl odkaz.

Jak to udělat?

Někde tady jsem našel tag <form action="nejakastranka.php" target="_blank">, ale v něm je uvedená konkrétní adresa stránky, což mi nějak nesedí. A taky: kam takový tag umístit?

Pro Vás to bude určitě sranda, ale já jsem v html maximálně "mírně pokročilý začátečník", o JavaScript jsem teprve nedávno sotva škrtnul a z php a css mám fobii...

Děkuji za každou odpověď.
ronan
Profil
No, podle me je hloupost uz delat to pres JS - neni to bezpecne, je to snadno prolomitelne. Zkus PHP. Je samozrejme otazka, jak "tajne" informace na te strance chces mit..

Tak to udelej tak, ze formular s heslem bude az na te "vyskocene" strance. Az po zadani hesla se objevi v te "vyskocene" Guestbook.
Andy
Profil *
No - řešení by to bylo, ale připadá mi to jaksi - promin - neohrabané. Pokud jde o míru tajnosti obsahu, tak dohromady o nic nejde, jen chci, aby do jedné speciální debaty měli přístup jen někteří, o nic víc nejde. Současně se mi ale nechce své návštěvníky nutit k tomu, aby měli v oblíbených vedle adresy na web ještě jednu adresu na debatu. Když to jde, chci to integrovat a vzhledem k nezávažnosti tajného obsahu se mi zdá JS řešení za zcela dostačující.
Taky jde o to, že když se prochází debatou, odpovídá na příspěvky, prohlíží témata apod., kliknutí na tlačítko Zpět prohlížeče vrátí poslední akci provedenou v debatě. To by se taky mohli proZpětovat k smrti. Proto jsem si řikal, že když se tajná stránka, která bude mít debatu přímo v sobě, otevře v novém okně, při odchodu se stránka prostě zavře a je to.
esemeska
Profil
Neco jsem zkusil udelat pomoci php.
http://nasede.wz.cz/pokus1.php

Kdyz vlozis heslo test, tak se ti zobrazi odkaz, ktery se otevre v novem okne
(muzu tomu prodat, aby seto otevrelo okamzite jako popup) .

php zdroj je tu:
<?
if ($a==test)
echo ("<a href=# target=blank>Tajna stranka</a>");
else
echo ("špatné heslo");
?>

Neda se z toho nejak zjistit, jaka ma ta stranka url, dokud nezadas heslo
esemeska
Profil
jeste jsem to trochu zdokonalil, ze se muze zadavat i nick
zadej Adolf a heslo test nebo Jirka a heslo test
Andy
Profil *
Jooooo, to je dobrý ...
jsi hrozně šikovnej ... na tohle se já asi nikdy nezmůžu ...
hele a bude fungovat tak, jak potřebuju - tedy že to budu já, kdo určí vstupní heslo a kdo jediný bude heslo a tedy přístup do tajné oblasti povolovat konkrétním lidem?
A ještě cosi - veškeré stránky mám s příponou .htm - nebude se to tlouct?
sms
Profil *
staci kdyz premenis htm na php u tech stranek, kde je formular(takze asi u vsech)
a tu kde se ten formular vyhodnoti....(tajna stranka)
chces teda zaheslovani s jmenem nebo jen s heslem?

tedy že to budu já, kdo určí vstupní heslo a kdo jediný bude heslo a tedy přístup do tajné oblasti povolovat konkrétním lidem?

samozrejme, ze heslo si urcis ty a kdyz ho nekomu reknes, tak to tam bude mit pristup take:)

staci zmenit podminku promenne $a==heslo
sms
Profil *
PS: popripade napis na icq 309926407
Andy
Profil *
Jen s heslem, to bude stačit. Ted právě - sobota 11.2.06 14.21 hod. - jsem Ti poslal zprávu na icq.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0