Autor Zpráva
krivers
Profil *
Potřeboval bych poradit jak mám udělat když mám odkaz na nějakou stránku tak aby se mi při kliknutí na ten odkaz spustila hudba jak to mám udělat?
Předem děkuji za odpověď.
Gekon
Profil
Javascript, onClick play, nebo tak něco, na JS nejsem expert, to si počkej na někoho, kdo tomu rozumí
PerToon
Profil
Na hudbu se prosím prosím vykašli... a Gekone, trochu mi štve, když někdo odpovídá na něco co neví... ehm...
maxto
Profil *
Stačilo by trochu hledat.Jak řikal PerToon na hudbu se vykašli.
http://www.jakpsatweb.cz/zvuky.html#bgsound
leonardo
Profil *
nevim co všichni mate proti hudbě???????????jste to tady nějakej divnej spolek...a hudbu jsem hledal ale nenašel... :-\
PerToon
Profil
Proti hudbě NA WEBU. A nejsme divnej spolek, hodně lidí tu má profesionální zlušenosti a ví co je na webu dobré a co ne a jen málo lidí tu miluje vše co bliká, hýbe se a hraje. Je šok, když chodíš po stránkách a něco na tebe začne hrát... nejrychlejší metoda jak se toho hluku zbavit je - opustit stránku.
leonardo
Profil
blikání a takovi blbosti možná jsou na prd ale hudba???ne!
PerToon
Profil
Hele, nebudeme se tu hádat, ale asi mluvím za dost lidí, když řeknu, že až narazím na tvojí stránku a začne na mě vyhrávat, tak z ní rychle uteču.
leonardo
Profil
to klidně mužeš nikdo ti to nezarazuje a to je tvoje věc jak si nastavíš hlasitost...
leonardo
Profil
Sry že si ještě nemužem pokecat o hudbě ale musim už jít...btw:co posloucháš za hudbu (jestli něco posloucháš?).
PerToon
Profil
Ale já nebudu každou stránku otevírat s připraveným ovládáním hlasitosti... od webový stránky nečekám, že na mě bude řvát, tak si k ní püstím hudbu. Dvě hudby dohromady, dokonalý. Představ si, že by sis vzal chleba s máslem a on začal hrát hudbu. Taky by tě to štvalo, ne? A navíc - máš na výběr, buď tam dáš midi, a to se každý normální člověk za pár minut poslechu zblázní, nebo tam dáš mp3 a to se někteří lidé po pár minutách načítání zblázní...
maxto
Profil *
Hudbu na stránkách nepodporuji.Něco jiného je ale když na stránkách je hudba, která se dá vypnout.
Nebo-li se dá zapnout chci-li nějakou slyšet.
PerToon
Profil
maxto - V tom s tebou souhlasím. Nicméně hudba na pozadí je to, co se vypnout nedá a člověk to slyšet nechce.
leonardo
Profil
maxto - tak bych si to chtěl udělat něco jako t-music že ji mužeš zapnout ale nemusiš...
maxto
Profil *
Už jsem se setkal s vypnutelnou hudbou.
leonardo
Profil
pertoon - no tak jsem to myslel konečně jste mě pochopili možná jsem to blbě vysvětlil... :-/ jinak sry ale hudbu stejně miluju :P
leonardo
Profil
lidi ale fakt se zaregistrujte na www.webgame.cz bude vás to bavit když si přečtete manual a začnete hrát... ;-)
leonardo
Profil
tak ja mizim cawww...ještě se tu potkame to vam zaručuji!!!
PerToon
Profil
To by se možná dalo přes javascript. Třeba něco jako

<bgsound src="hudba.mp3" id="hudba">
<input type="button" onclick="document.getElementById('hudba').src='';" value="Vypni to!!!">

Ale nezkoušel sem to a netuším jestli by to fachalo.
Ale ještě lepší by bylo na požádání hudbu zapnout a jinak ji nechat vypnutou.

<bgsound src="" id="hudba">
<input type="button" onclick="document.getElementById('hudba').src='hudba.mp3';" value="Hudbo hraj">
maxto
Profil *
To by možná i fungovalo.
PerToon
Profil
Druhý řešení je podle mě mnohem lepší, jednak se člověk nelekne a může se rozkoukat, a navíc pokud by neměl uživatel javascript zapnutý, tak by v prvním případě hudbu vypnout nemohl.
maxto
Profil *
Hudba na pozadí ,mě rozčiluje, se leknu....Já si zapnu něco svího a už jedu.
RPG
Profil
Sááákra, co je to tady za spamování? Prosím, za všechny, i za moderátory, aby jste množství svých příspěvků za minutu redukovali... toto není chat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0