Autor Zpráva
Celebi
Profil
Jak udělat, aby se stačilo přihlásit na stránce jednou a pak přihlášení platilo pro celý web. A k tomu bych ještě potřeboval udělat formulář (něco jako 2 kolonky do nichž by se zadávalo uživatelské jméno a heslo) s tlačítkem přihlásit se a po přihlášení by se objevilo tlačítko odhlásit se, které by umožňovalo odhlášení a současně přesměrování na určitou stránku.
ZolZIk
Profil *
nevim taky nat tim dumam
Leo
Profil
Prvni predpoklad k takovym vecem je ochocit si nejakou technologii skriptovani na serveru / napriklad PHP, dal zaklady prace s databazui. Prihlaseni neni zase tak trivialni vec, pokud to ma byt skutecne dobre zabezpecene. Leo
Honza Hučín
Profil
Záleží silně na tom, zda se přihlásit může jen malá a předem jasně definovaná skupina lidí/počítačů, u kterých lze předpokládat, že platí určité podmínky (například povolené ukládání cookies, podpora javascriptu apod.), anebo zda to má platit obecně. První případ je jednodušší, lze ho postavit například na uložení a následném zjišťování přítomnosti a platnosti cookie. Obecnější případ se řeší zpravidla pomocí PHP sessions.
V každém případě to chce pokročilé znalosti serverového skriptování.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0