Autor Zpráva
lumpy
Profil
Prosímvás neviete ako by som mohol vytvoriť galériu, v ktorej keď chcem otvoriť nejaký obrázok, tak sa mi otvorí v novom okne, ktoré ale nebude také obyčajné internetové okno, ale niečo krajšie-napríklad s pozadím, a aby sa dalo prechádzať na ďalší obrázok kliknutím na nejaký odkaz ďalej.Takýto systém otvárania obrázkov je napríklad na týchto stránkach: www.tomasmrazek.cz, www.bouldering.cz alebo www.lezec.cz

proste chcel by som si spraviť nejakú podobnú galériu ale neviem ako-zatial to mám dosť blbé-toto je odkaz na moju stránku
peta
Profil *
lumpy
Soubor - zobrazit - zobrazit zdrojovy kod a najdi si tam ten prislusny javascript na te ci one strance, ne?
PerToon
Profil
Hele, lumpy, víš že tvoje poslední téma bylo docela podobný?¨
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=19964&foru m=1&page=-1
lumpy
Profil
peta:nedá sa to spraviť nejako inak ako v java scripte???
lumpy
Profil
PerToon
Bol bol, ale tam nikto neodpovedal tak som to dal sem..
Menci
Profil
Takový systém otvírání - jak je na stránkách příkladů - lze udělat asi jen v java scripte.
V HTML si ale můžeš udělat vždy jednu celou kompletní novou stránku s jedním větším obrázkem, popiskem a krajším pozadím :-),
na kterou se budeš ze zmenšeniny odkazovat.
Tata
Profil
lumpy
Najjednoduchší spôsob je asi využiť XP Powertoys alebo si stiaihnuť IrfanView. Ten to má zabudované a vie vytvárať elegantné albumy. Ak si chces vylešiť dizajn, v adresári IrfanView/html máš 3 html súbory, ktoré definujú vzhľad galérie i jednotlivých originálov. Môžes si ich upraviť. Originály si najprv niekam ulož. A skúšaj, a skúšaj, a skúšaj...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0