Autor Zpráva
sreachhe
Profil *
Dokaze <a href="http://www.h2o.host.sk/ug2/">podobny</a>. </p>web urobit aj zaciatocnik???
sreachhe
Profil *
hej preco tam nedalo priamy link???Este som v tom Lama
Michalek
co treba odkaz "Napoveda" ?

Zacatecnik je dost siroky pojem...
Pokrocilejsi zacatecnik by asi neco podobneho dokazal, ale sprava vsech tech stranek by byla priserna.
Vice by se na to hodil nejaky redakcni system.
Hanz
sreachhe
Jasně že by to začátečník zvládl, ale otázka je za jak dlouho :o)
Jestli vůbec nerozumíš HTML a nevíš ani k čemu je CSS tak nezbývá než se učit a za takového čtvrt roku(ale musíš se pilně učit tak možná to zvládneš).
Jestli HTML rozumíš a znáš alespoň základy CSS tak není na co čekat. --> Když si nebudeš s něčím vědět rady tak ti snad poradíme, nebo je tu ještě www.jakpsatweb.cz :o)
Anonymní
Profil *
no podle mě člověk , který umí používat tabulky a vkládání obrázků by to myslím docela zvládl, ale jinak se mi ta stránka nelíbí! :)
Miškin
Profil *
Já se považuji za začátečníka a myslím že by to nebyl zas takovej problem. Zaleži kolik času tomu je možno věnovat.
Leo
Nejak tomu dotazu nerozumim, priznam se, nejak mi nedava smysl. Ptate se - jakozto zacatecnik - jestli takovy web dokazete udelat? To musite vedet vy sam. Nebo vam nekdo o kom vite, ze je zacatecnik tvrdil, ze to delal? Leo
llook
To udělá i začátečník s Photoshopem, ale když si to pak dá do kritiky, tak zjistí, že je to úplně příšerná stránka.
23k
Profil *
i agree with ilook, pocit zacatecnika ve me podtrhuje kazdy web kterej pouziva BLUEBOARDI nastroje ...
llook
Na Blueboardích nástrojích nevidím nic špatného, jsou to docela funkční a odladěné aplikace. Někdy je lepší podobné věci outsourcovat, u nekomerčních projektů za cenu reklamy.
Ve mě ten pocit vyvolává spíš stránka, která je celá jeden velký rozřezaný obrázek nacpaný do mnoha tabulek s mnoha buňkami. Takový člověk se třeba vyzná v tvorbě grafiky, ale tvorba webu zas tak moc není o grafice.
Question
Profil *
Podľa môjho názoru by takúto stránku začiatočník spraviť určite nedokázal. Niežeby to bola nejako profesionálna stránka čo sa týka kódu a ostatných vecí... Problém je totiž v tom, že začiatočník pokiaľ myslíš takého fakt že začiatočníka môže len kopírovať kód bez toho, že by mu nejako extra rozumel. A začiatočník (hovorím teda o mne v mojich najrannejších programátorských rokoch :-)) v prvom rade ani nevie, čo si na tej stránke môže dovoliť... teda aj keď možno tuší že chce niečo spraviť, ale nevie ako to spraviť. Pri návrhu stránky si väčšinou človek s kopírovaním kódu nevystačí, alebo ak hej, tak to bude vyzerať véľmi veľmi zle!! Toť môj názor... Reagujte ak k tomu chcete niečo povedať :-)

Inak čo sa týka designu tej spomenutej stránky, tak to podľa mňa nie je zlé. Závidím ľuďom, čo majú okamžite nápad, ako spraviť dáky grafický design, s tým sa človek musí narodiť. :-) Proste aby to nevyzeralo moc vyčačkane a aby to neboli kvantá kB a obrázkov... (Inak tie reklamné ikony napravo by fakt nemuseli byť... aspoň nie na hlavnej stránke).
Polaroid
Možná jsem výjimka, ale já jsem tabulkový layout zvládl cca po 3 měsících věnováníse tvorbě webu.

Takže pokud chceš udělat takovéto stránky, stačí ti znalost tabulek, a nějakého grafického editoru (třeba Photoshop, nebo můj oblíbenýCorel Photopaint, či Malování)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.