Autor Zpráva
JJ
Profil *
Chtěl bych se zeptat: jak jde udělat to, aby se jako základní hodnota formulářového pole zobrazoval aktuální čas (hh:mm), v jiném poli aktuální datum (dd.mm.rrrr) a v jiném poli zítřejší datum (dd.mm.rrrr) ?

Moc děkuji
JJ
Mistr
Profil
Třeba JavaScriptem.
Leo
Profil
Nebo PHPckem. Leo
JJ
Profil *
Dík, ale můžete mi to napsat konkrétně (kód) ?
Mistr
Profil
JJ
A máš kód toho formuláře?
JJ
Profil *
Mistr
Formulář je na adrese http://autox.webpark.cz/formular.html
JJ
Profil *
A potřeboval bych to takto: v poli "Datum" aktuání datum, ve vedlejším zaškrtávacím políčku zítřejší datum a v poli "Čas" aktuální čas.
Děkuji moc
Mistr
Profil
JJ
Proč tam nemůžeš mít odkaz na ten IDOSovský formulář? A pokud ne, proč si neopíšeš ty hodnoty z té webové stránky IDOSu?
JJ
Profil *
Mistr
Protože ten formulář chci ještě upravit.

Ten formulář je celý překopírovaný z IDOSu (kód), ale toto v něm nefunguje (v tom mém). Na IDOSu to asi mají přes nějaké CSS třídy ap. Já bych to potřeboval dát do toho mého formuláře znovu.
Děkuji
JJ
Mistr
Profil
Na IDOSu to asi mají přes nějaké CSS třídy ap
Tohle nemá nic společného s CSS třídami. Kaskádové styly (tedy CSS) je pouze na vizuální podobu dokumentu či stránky. Tohle je programované; na IDOSu konkrétně serverovými skripty pomocí ASP.
pykaso
Profil *
pokud to chceš řešit pomocí php (javascript nemusí být podporován), doporučuji inteligentní funkci mktime().
JJ
Profil *
Chtěl bych to pokud možno stejně jako na IDOSu, ale může být i jinak.
Můžete mi prosím napsat konkrétní kód ?
Moc Vám děkuji
JJ
JJ
Profil *
Poradíte ?
JJ
Profil *
Víte ?
JJ
Profil *
Jde to nějak ?
JJ
Profil *
Napíšete ?
JJ
Profil *
Fakt to nejde :
djlj
Profil
Nějak takhle?!

echo "<input type='text' name='datum' value='".Date("d.m.Y")."'>";
JJ
Profil *
djlj
Takhle mi to bohužel nefunguje.
Víte to nějak jinak (prosím napište celý kód, včetně např. <?php ... ?> ...) ?
Moc děkuji
JJ
Leo
Profil
"prosím napište celý kód"

Bojim se bojim, ze kompletni skript po nikom nemuzete chtit :-) Umite z PHP vubec neco? Leo
JJ
Profil *
Leo
Nejzákladnější věci bych uměl.
Jen chci vědět, jak to PHP dostat do hodnoty value formulářového pole. Protože klasický zápis PHP s <?php ... ?> zapsaný v hodnotě value ( <input ... value="<?php ... ?>"> ) nefunguje. Takže se ptám: Jde to zapsat nějak jinak (proto jsem prosil o celý kód), nebo se musí použít něco jiného než PHP (a i tady bych chtěl vědět, jak to zapsat do hodnoty value) ?
Moc Vám děkuji
JJ
Leo
Profil
"Protože klasický zápis PHP s <?php ... ?> zapsaný v hodnotě value ( <input ... value="<?php ... ?>"> ) nefunguje."

A mate tam echo? :-) Leo
JJ
Profil *
Leo
Díky, už to funguje.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0