Autor Zpráva
Martha Black
Profil
Poraďte prosím. Na stránky www.karlstejnsko.cz jsem přidal počasí (Script z meteo-webu). V Exploreru se mi vše ukazuje jak má, ale pokud to otevřu ve Firefoxu, Opeře nebo Mozille tak se reklamní text uplně dole nezalamuje. Text se změní zhruba po každém třetím obnovení stránky. Pokaždé mi ten nezalomený text posunul vše směrem do středního okna Nastavil jsem, "owerflow hidden", nikam se to neposunulo ale nebylo to vidět celý. Teď tam je "owerflow auto" a zobrazuje se mi posuvná lišta, což by díky "owerflow auto" měla. Proč to ale nezalomí ten text jako v Exploreru???
Mám někde chybu já a nebo se s tím musím smířit?

I když to nepatří do této rubriky, můžete mi ten web zkritizovat?
Fred
Profil
div.pocasi td a{width:70px !important}
nik
Profil *
Martha Black

web je pekný len mi vadí znovu načítanie celej stránky keď si niečo vyberiem z menu, skús to cez frame tak aby sa menila len tá časť stránky ktorá je volaná a nie hlavička, menu a lavá a pravá časť. V prípade že máš pomalšie pripojenie tak to dosť vadí.

Inač OK!
Martin Kuželka
Profil
Lidi, prosím, nevracejte se k rámům.
mat
Profil
pomaleji se ty stránky načítají kvůli mnoha věcem - napůl tabulkový design, docela velké množství obrázků, externí počítadlo, to načítající se počasí a několik .js...

s rámy tohle nemá opravdu moc společného - stránka se stejně ukládá do cache prohlížeče, odkud se pak zobrazuje... (aspoň tahle tedy ano)...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0