Autor Zpráva
triniti
Profil *
čauky, mohli byste někdo zkusit zkopírovat nějakej text ze stránek www.kirchenweb.at a říct mi, jaxte to udělali??? mám to do školy a nechce se mi to celý opisovat. dííík!!!
Martin Kuželka
Profil
Normálně ctrl c, ctrl v. Nebo v čem je problém?
triniti
Profil *
zkoušels to???
meca
Profil
Já to zkoušel a je to v poho...
triniti
Profil *
proč to každýmu de, a mně to nejde ani dát do bloku??? jax to udělal???
Martin Kuželka
Profil
Aha, asi používáš IE, co? Teď jsem to v něm zkoušel a mají tam nějakej javascript.
triniti
Profil *
aha, tak aspoň už vim, kde je problém:). to je fuk, už sem to opsala ručně...
Martin Kuželka
Profil
triniti, to stačilo vypnout si v IE JavaScript. Teď už ti je asi tahle rada na nic. Promiň :-)
mat
Profil
jen na okraj:

dobrý den paní učitelko, nesu vám ten referát. Že se vám moc líbí? Taky jsem si skoro dvě hodiny hrála s tím, jak ho ukrást, tedy promiňte, napsat...
Yuhů
Profil
mate, to je fakt uhozená poznámka. Ty jsi nikdy neměl žádnou debi|ní učitelku? A nikdy jsi neopisoval citaci?
mat
Profil
inu, Yuhů, je citace a citace, to ať si přebere každý, jak chce...

a ještě přidám, že mě spíš připadá uhozená ta docela velká nevzdělanost české mládeže a nejen jí (a to není nějaká přihlouplá lamentace, stačí se třeba někdy jen tak mrknout na taťku Krampola a jeho Nikdo není dokonalý) - nikdo nečte, nepíše, někdy se ani nemyslí, "všechno se to sežene" na internetu a učitel to sežere... ale raději zpět k webdesignu apod., že...
Yuhů
Profil
hm, moje reakce byla asi trochu unáhlená, sorry.

Ale jinak nesouhlasím. Asi žijeme v nějakém jiném světě. Co tak potkávám šestnáctiletou mládež, tak vůbec nemám pocit, že by byli nevzdělaní. Sice nevím, kdo je taťka Krampol (mám asi mezery ve vzdělání), ale čtu deníčky několika příslušníků "mládeže". A když občas poslouchám gympláky, jak svištěj anglicky a dokážou se samostatně kriticky vyjadřovat, tak jsem na tenhle národ hrdej a vůbec se o něj nebojím.
mat
Profil
poslední reakce na tohle téma: nežijeme Yuhů v jiném světě - i já potkávám "chytrý mladý", ale taky potkávám hodně "hloupých mladých", stejně jako "hloupých starších a starých" - já prostě jenom nemám rád takovou tu českou vyčúranost a to, že jsme na ní ještě někdy hrdí: jak jsem vyzrál na učitelku, jak jsem oklamal finančák atd. atd.

ale to sem fakt nepatří, jdu do práce...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0