Autor Zpráva
M.
Profil *
Ahoj, dal jsem si redakcni system od wordpressu na svoji novou stranku. Vytvoril jsem si wp-config.php a toto mi to haze za hlasku ... http://fishing.wz.cz/
----------
postup jak jsem vytvoril wp-config.php
--------------------------
na webzdarma jsem si nasel mysql

Pozor: odštrnutím tohoto políčka dojde k zrušení celé databáze včetně obsahu!
Databáze: fishing
Přístupové jméno: fishing
Přístupové heslo: xxxxx
(je nutné nastavit neprázdné heslo)

<?php
// ** MySQL settings ** //
define('DB_NAME', 'wordpress'); // The name of the database tam jsem dal fishing
define('DB_USER', 'username'); // Your MySQL username take zde jsem dal fishing
define('DB_PASSWORD', 'password'); // ...and password zde jsem dal sve heslo xxxxx
define('DB_HOST', 'localhost'); // 99% chance you won't need to change this value

// You can have multiple installations in one database if you give each a unique prefix
$table_prefix = 'wp_'; // Only numbers, letters, and underscores please!

// Change this to localize WordPress. A corresponding MO file for the
// chosen language must be installed to wp-includes/languages.
// For example, install de.mo to wp-includes/languages and set WPLANG to 'de'
// to enable German language support.
define ('WPLANG', '');

/* That's all, stop editing! Happy blogging. */

define('ABSPATH', dirname(__FILE__).'/');
require_once(ABSPATH.'wp-settings.php');
?>

-------------------------
V cem je chyba ? Nevite ?
M.
Profil *
please poradte, v cem je problem ?
J.
Profil *
no nic, odpovedi se asi nedockam. Myslel jsem si, ze to tu ctou odbornici. Cekal jsem alespon nakou odpoved.
DexCAT
Profil
Jeje , ja mam stejny problem.... no ne tak uplne......

Upravim soubor: wp-config-sample.php

ale bohuzel mi to porad hlasi :

There doesn't seem to be a wp-config.php file. I need this before we can get started. Need more help? We got it. You can create a wp-config.php file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.

:((
tiso
Profil
Ono možno bude problém aj v databáze - minulý týždeň som si vytváral databázu na wz a nešlo sa do nej dostať... Napíš si skript na pripojenie do databázy aj s chybovými hláškami a ak sado nejdostaneš, tak potom hľadaj chybu inde...

ad "odborníci a čakanie na odpoveď" - takéto poznámky si nabudúce odpusti... Tiež by si neodpovedal na všetky otázky ktoré niekto položí do fóra... Búď preto lebo by si nemal skúsenosti s daným systémom, alebo by si napodobnú otázku odpovedal 5krát za deň, alebo by si skrátka nevedel...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0