Autor Zpráva
Markétka
Profil
lidičky prosím, pomozte mi!!!

na webzdarma jsem si nastavila, aby se mi reklama zobrazila ve stránce reklama.php.
Do každé stránky jsem si dala <?php include("reklama.php"); ?> a ono se to zbláznilo... teď mám na každé stránce reklam cca 6 a nejde to ani vrátit zpět. viz. www.tacmudka.wz.cz

Co s tím? Prosím poraďte M.
Anonymní
Profil *
na webzdarma jsem si nastavila, aby se mi reklama zobrazila ve stránce reklama.php.
jak to muzes nastavit, kdyz se to muze zobrazovat pouze na indexu nahore nebo na vsech dole
Markétka
Profil
Relativní cesta k hlavnímu rámci/souboru: pouze pokud Vaše stránka obsahuje rámce nebo chcete umístit reklamu do specifického souboru, cestu prosím zadávejte relativní vůči domovskému adresáři, tj. například data/hlavicka.html atp.;
v případě, že zde zadaný soubor existuje, bude reklama vložena právě a pouze do něj a ostatních souborů se nedotkne, toho můžete využít i například pokud máte stránky generované z php a reklama by se tak chtěla vkládat do všech pomocných souborů, které vytvoříte
djlj
Profil
Markétka
Možná se ti už předtím vložila reklama do těch ostatních souborů, zkus je tam nahrát znovu..
Menci
Profil
Myslím, že webzdarma je pro Tebe zdarma proto - že tam zobrazuješ jeho reklamu. Tak se nediv, když se brání, když jim ji chceš někam schovat.
Já to řeším tak. že si nastavím reklamu na všech stránkách dole - ale až kuuus pod patičkou, aby to nerušilo design. Když ještě přidám nadpis: REKLAMA: ... tak to nikomu nemůže vadit, zvlášť když stejně vidí, že su na WZ.
Je po problému?
Markétka
Profil
Menci
obávám se, že není.. taky jsem měla nastavený, aby byla všude dole, ale objevila si mi nahoře přes ksicht... možná protože to mám pozicované všechno absolutně... =o(
já už fakt nevím...
Rív
Profil *
Jednoduše nastav kam se má reklama vkládat v tomhle případě reklama.php a pak nahraj všechny soubory na web znova. Myslím, že je to tam dokonce někde napsáno ; )
Markétka
Profil
Rív
když mně to tak nefunguje.. nahrávám to celý den =o(

ale dík
Markétka
Profil
tak už tam mám jenom dvě.. dole pod sebou... to by mi už ani tak nevadilo... jen je to trochu neobvyklý
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0