« 1 2 »
Autor Zpráva
Pišky
Profil *
ahojka..neite jak udělat odkaz aby se po najeti myši obrázek odkazu přebarvil??Např.byl modry ale po najeti myši je červeny??a když potom myš z odkazu odejte aby byl zas modry???
djlj
Profil
V CSS...

a { color: blue; }
a:hover { color: red; }
Reg
Profil
aby se po najeti myši obrázek odkazu přebarvil

Můžu se zeptat jaký obrázek?
Pišky
Profil *
aby se po najeti myši obrázek odkazu přebarvil

Můžu se zeptat jaký obrázek?



něco jako tady:www.fiolasoft.wz.cz klikni na vsoutir a tam jsou odkazy..takhle to myslim..
Pišky
Profil *
* vstoupit

www.fiolasoft.wz.cz
Pišky
Profil *
nevite????
PerToon
Profil
Nechci ti kazit radost ale žádný obrázek se tam nemění.... A jestli jsi hloupý a přestože to popíráš taks myslel text, tak jo je to co napsal djlj
Pišky
Profil *
A jestli jsi hloupý a přestože to popíráš taks myslel text



Nejsem hloupej!!!!Mení se barva toho odkazu!!!! a ja fiolu znam!!!rikal že si ty odkazy udělal sam..to znázornění odkazu!!CHÁPEŠ!!!
habendorf
Profil
Chytrému napověz ....
Pišky
Profil *
Chytrému napověz ....

.......


Nemluvim sprostě,proto neřikam co jsi..
habendorf
Profil
Pišky: Ani já ti to říkat nebudu, řešení máš hned v první reakci od djlj.
Pišky
Profil *
Pišky: Ani já ti to říkat nebudu, řešení máš hned v první reakci od djlj.

Ale ja jsem přišel na to že mi stránka nepodporuje CSS..neni na to nějaky meta tag???
Mistr
Profil
Pišky
Ale ja jsem přišel na to že mi stránka nepodporuje CSS..
Tak to dost dobře není možné, aby stránka nepodporovala kaskádové styly. U CSS záleží na použitém prohlížeči.

Asi jsi špatně napsal kód stylu.
Mistr
Profil
Pišky
Pošli sem kód té své stránky, která - jak říkáš - nepodporuje CSS.
Pišky
Profil *
Chtěl bych se vám za tu hádku omluvit..Je mi to moc líto.Měl jsem včera špatnou náladu..Ještě jednou se moc omlouám.Už se to nestane.Fakt moc se omlouvám všem,ale nejvíc habendorfovi...Sorry..


Byl jsem blby že jsem rypal do lidi kteri to umi mnohem lip než ja..


takže 1000krat Sorry...
habendorf
Profil
V pohodě :o)
Pišky
Profil *
V pohodě :o)


Dik... :o)

A nevíte jak změnit ve stránce prohlížeč?? dělám to v exploreru ale nevim jak to převést do Mozzily.
Nevíte jak?
Mistr
Profil
A nevíte jak změnit ve stránce prohlížeč?? dělám to v exploreru ale nevim jak to převést do Mozzily.
Jak si to představuješ? Stránka je pořád jedna a záleží, jakým programem si ji budeš prohlížet.

To máš podobně jako se silnicí. Ta je také pořád jen jedna, ať ji budeš projíždět škodovkou nebo renaultem.

Nebo jsi měl na mysli něco jiného?
Pišky
Profil *
Stránka je pořád jedna a záleží, jakým programem si ji budeš prohlížet.

Jo,ja vim..ale muj bratranek když dělal stránku tak ji dělal v Mozzile.Ja ji taky chci udělat v mozzile ale nevim jak to udělat.vždycky ji mam v exloreru.Zkoušel jsem to udělat pomocí "otevřít v program" dal jsem mozzila firefox ale při otevření mi to psalo(ta stránka)něco jako "stránka není platná"..nebo tak něco..Ale nešlo to otevřít.. :(
Pišky
Profil *
HEEELP!! :pláč:
djlj
Profil
Zkoušel jsem to udělat pomocí "otevřít v program" dal jsem mozzila firefox ale při otevření mi to psalo(ta stránka)něco jako "stránka není platná"..nebo tak něco..
Cesta k souboru asi obsahovala dikaritická znaménka. Nahraj soubor na web, spusť Firefox a v klidu si jej prohlédni :).
Anonymní
Profil *
jak vložit jak jsou na straně např.: KONTAKTY jak to tam dát nebo vzorek na to ve zdrojovím kódu dík ohlašte se mi na ICQ 209158607 nabo na EMAIL: skejtak-nofier@seznam.cz
Ondra200
Profil *
Mohl by mně někdo z členů poraďit jak vložit jak jsou na straně např.: KONTAKTY jak to tam dát nebo vzorek na to ve zdrojovím kódu dík ohlašte se mi na ICQ 209158607 nabo na EMAIL: skejtak-nofier@seznam.cz
Pišky
Profil *
Ale ja ji nechci prohlížet!já ji chci dělat v mozzile!Ja nevim jak vam to mam vysvětlit...No,Já nemám stránky ještě hotové...a mam je v exploreru.Ja je chci mít v mozzile...

Chápete mě už??
Pišky
Profil *
HELP!!!
Mila
Profil *
Pišky

Jo,ja vim..ale muj bratranek když dělal stránku tak ji dělal v Mozzile.Ja ji taky chci udělat v mozzile ale nevim jak to udělat.vždycky ji mam v exloreru.Zkoušel jsem to udělat pomocí "otevřít v program" dal jsem mozzila firefox ale při otevření mi to psalo(ta stránka)něco jako "stránka není platná"..nebo tak něco..Ale nešlo to otevřít.. :(
Stránky se nedělají ani v FF, ani v IE to jsou prohlížeče!!!!
Musíš použít nějaký editor třeba PsPad!!!!!!!!!!
koudi
Profil
Ja nevim jak vam to mam vysvětlit...

Spíš si nech vysvětlit, že takhle to opravdu neni.
Pišky
Profil *
???

Nebo ještě takhle: když mám ve složce stránku např. index.htm, tak ji mam jako ikonu exploreru. Ale ja chci aby bylo index.htm a ikona Mozzily.
Pišky
Profil *
HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!!!!
Dero
Profil
Pišky. Nespamuj, uklidni se a nesnaž se tu nikoho nasrat tím, že sis už dva týdny nebyl schopen otevřít libovolný vyhledávač a zjistit si, jak to s tou Mozillou (všimni si dvou L a jednoho Z) a Explorerem je. Vyhledávač ti také mohl říct, jak se pracuje s tvým operačním systémem. Do začátku si přečti třeba tohle: článek na PCworldu - odpověď na tvoji poslední otázku tam je.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0