Autor Zpráva
Ondra
Profil
Ahoj, chtěl bych si do své prezentace udělat jukebox. Jak na to vím spíš bych potřeboval poradit nějaký program na tvorbu hudby.Mám Fruity Pro 2 ,ale když si vyrobím nějakou hudbu(třeba 6-ti sekundovou) a ve flashi z toho udělám smyčku,tak je tam stejně menší pauza mezi jednotlivými smyčkami. Poraďte mi prosím někdo nějaký vhodný program.Díky!
JohnBruk
Profil
teda..to bude asi nejspíš problém komprese....ale jestli ti to pomůže zkus - Sony Software (-bývalý sonic) ACID Pro 5.0...vážně super mixovací program...zrovna včera jsem v něm mixoval 20 (!) min song k filmu..

btw: v jakém formátu to ukládáš z mix programu a do jakého formátu to převádíš ve flashi ?
Ondra
Profil
Díky za tip! Já si to exportuji z Fruity Pro rovnou do MP3 a do Flashe si to už jenom potom importuji nebo externě nahrávám.
A ty myslíš programi na mixování (např. Traktor) nebo na tvorbu hudby (např. Fruity Pro) ?
Nevíš ještě nějaký adresy kde by se to dalo stáhnout?Díky!
Tomáš
Profil *
Chci nějakej super program na tvorbu hudby
JohnBruk
Profil
http://mediasoftware.sonypictures.com/download/default.asp
ACID 5.0...trial...
můj nejoblíbenější program na "smyčkovou" music :-)
Anonymní
Profil *
Lidi nevite kde bych stahl nějaky program na mixovani kde je mixovaci pult?
redhead
Profil *
Jestli chcete hudební soft. stáhněte si plné verze na bearshare.
Anonymní
Profil *
zdar!!!
Anonymní
Profil *
Chtěl bych poskládat více skladeb (jejich) části dohromady jako formár MP3, WMA nebo cokoliv jiného... Může mi někdo doporučit nějaký dobrý program pro začátečníka??? Díky. PatN@seznam.cz
miso
Profil *
tak ja to delam tak ze si to natahnu do NERO wave editora pak si to posladam a rozstriham jak chci a pak si to ulozim do formatu WAV a pak z toho udelam prez audiograbber nebo prez CDex format mp3
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0