Autor Zpráva
Guliver
Profil *
Mám wmp10 a chtěl bych se zeptat proč když dám do pc cd tak mi to n ezačíná od track1 ale třeba od track10??? a Když chci stáhnout ňákou hudbu tak mi to hlásí: C00D11CD: Neznámá chyba
V programu Windows Media Player došlo k neznámé chybě. K této situaci dochází, když jiný program nebo operační systém zjistí potíže, ale nesdělí programu Windows Media Player podstatu problému.

Error ID = 0xC00D11CD, Condition ID = 0x00000000
Blackadder
Profil
S tím prvním trackem bude zřejmě problém v tom, že máš zapnutý náhodný přehrávání. V klasickým zobrazení to najdeš v pravým dolním rohu, takovej obdélníček se šipkama nahoru a dolu. Zkus to prokliknout, jestli se to změní. S tou druhou chybou, těžko říct. Chceš stahovat hudbu z netu anebo z CD? Ale mám dojem, že na to ti asi neodpovědí ani experti z Mrkvosoftu. Jednou jsem jim podobnej dotaz položil a bylo mi řečeno, že jim ty kódy nic neříkaj. :-) Poslali mě přímo ke Kováři. Dali mi i telefon na hotline, ale volat do Redmondu se mi teda fakt nechtělo.
Guliver
Profil *
Mám program intervideoWinDvd a když vložím dvd tak se mi sice ten program spustí ale ne ten film a v wmp10 taky ne
Blackadder
Profil
A máš nastavenej na mechanice region? Mám dojem, že XP s tímhle měly nějakou vychytávku, že dokud nebyl nastavenej region, stávkovalo to. Jinak WMP10 už umí (kupodivu) přehrávat DVD sám, bez jinýho dekodéru.
Guliver
Profil *
Asi před měsícem mi to šlo, ale teď jsem to zkusil a nejde to. Ale když v total comander o tevřu cd a zapnu ňákej soubor z toho dvd tak mi naskočí ale jenom v tom win dvd
Blackadder
Profil
To vypadá, že ti Win DVD něčím přepsalo registry. Každopádně asociace u VOB a BUP souborů jdou na WinDVD a tak to WMP vynechává. A jestli ti to před měsícem chodilo, zkus si vzpomenout, co jsi instaloval, nebo měnil nastavení. Každopádně bych zkusil odinstalovat WinDVD a všechno vyzkoušet na WMP. jestli to bude chodit, udělal jsi zřejmě někde botu při instalaci. Nebo si otevři body obnovení (když máš WMP10, máš zřejmě i Wokna XP) a zkus nějakej bod obnovení v datu před tím měsícem. PC se vrátí do toho stavu a mělo by fungovat. Předtím ale doporučuju vytvořit novej bod obnovení na dnešek a kdyby to nevyšlo, stejným způsobem se vrátíš k tomu dnešnímu stavu. Nesmíš ale mezitím nic instalovat ani odinstalovávat jinak riskuješ, že si to celý rozhodíš.
Moons
Profil *
Ztratil se mi WMP: Klasické zobrazení WMP je přes celou obrazovku monitoru, ale při přehrávání clipů se mi toto zobrazení nějakým záhadným způsobem změnilo. Teď mám WMP v pravém dolním rohu na liště jako "lištu v liště" a mohu ovládat jen jeho základní funkce přehrávání. Při přehrávání clipů se mi zobrazí okno (obrazovka) o velikosti cca 4×5cm těsně nad lištou. Zkoušel jsem co se dalo, ale zobrazení WMP nemohu vrátit zpět ani nijak ovlivnit zobrazení (nastavení) WMP.
mojo
Profil *
[img]C:\Documents and Settings\COMP L\Plocha\wmp[/img]
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0